koju velicinu kupit za bebu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    jeste kupovale  56broj il ste odmah krenuli s nekim vecim brojevima?

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila u prvom.mjesecu,bio je dugacak 49,sa mjesec dana 56 i nosio je veličinu 50 i 56,i to 56 dosta dugo,uglavnom smo.imali.iz h&m bodije i c&a.. i meni se cini da su veci modeli.. svakako bi ti.preporucila da imas i manje.. sad imamo 5,5 nosimo.i 62 i 68 🙂

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    ja sam baš jučer naručila iz h&m online shopa jedan kompletić sa dva bodija dugih rukava vel.50. Još ima nešto stvari na sniženju pa nek se nađe za prve dane. Doktor je rekao da mali neće biti jako velika beba pa sam skužila da sam se malo preračunala sa tim veličinama. Ostalo je sve više manje 56 i 62. Mislim da imam još jedne tako male hlačice, dva bodija kratkih rukava i dvije majice. Ostalo ću malo podfrknuti u slučaju potrebe.


    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Da mislim da je dobro.imat par manjih velicina 🙂 meni su rekli.mjesec dana prije poroda da beba ima 3kg,i mislila sam da ce biti veci,ali sam imala i velicinu 50,rodio se sa 3030.😉

    [lilypie.com]

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    znaci dobro sam uzimala.uglavnom sam 56 uzimala,nesto malo 62.citala sam po netu  da zene komentiraju kako su uzimale 62 da 56 malte ne i nisu jer se kao neisplati pa sam se malo uplasila bila.

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Pa mislim da sve zavisi kolika ce beba biti,ali mislim da ce ti 56 za pocetak biti sasvim ok.. 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    pratite na uzv kolika je beba, nekom treba broj 56 do 2. mjeseca bebinog a neki ga prerastu s tjedan-dva starosti
    Razlika je dal se beba rodi s 3kg ili 4-4ipolkg…i dal se rodi s 50 ili 55cm
    svakako, ako se mene pita zgodno je uzeti bar koji koad u broju 56 jer malo koja beba neće to nijednom stić obući (moji su oboje bili veliki, ogromni) ali opet mi je tih prvih 2tj broj 56 bio draži nego da sam mu 62 obukla pa podvrtavala rukave, volim kad je roba taman…a i zgodnije je na tak novorodjenoj bebi da ne šlampa.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    a moja je bebe u 31 tj procjenjana na 1600 sad neznam jel to puno za te tjedne il taman

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    ljeto777

    a moja je bebe u 31 tj procjenjana na 1600 sad neznam jel to puno za te tjedne il taman


    Našla sam ovo: http://www.ringeraja.hr/clanak/rast-ploda-po-tjednima-trudnoce_374.html [ringeraja.hr]
    A doktorica, što ti je rekla? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ljeto777, mada je nama u 26.tjednu bebač imao 1103g … Procijenjeno je da je 10ak dana veči… Znači, za cca 27tj+2/3d

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.