koju velicinu kupit za bebu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    barbs

    Ljeto777, mada je nama u 26.tjednu bebač imao 1103g … Procijenjeno je da je 10ak dana veči… Znači, za cca 27tj+2/3d


    nisam nakon uzv bila kod gin idem tek iduci tjedan

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Uzmeš komplet sa Njuškala u kojem ima različitih veličina. Bebe to nose toliko kratko da gotovo nema razlike od novog. Nema potrebe, čak i ako imaš novca na izvoz, uzimati novo. 

  • ljeto777

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    MamaTroje

    Uzmeš komplet sa Njuškala u kojem ima različitih veličina. Bebe to nose toliko kratko da gotovo nema razlike od novog. Nema potrebe, čak i ako imaš novca na izvoz, uzimati novo

    ma iskreno bolje mi je otic u pepco,otvorio se nedavno.kod nas imaju novih bodica po 8 kn.mislim da ni polovno nema bas ispod te cjene

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Samo dase znas za. Pepco njihovi modeli su manji 56 je 50,62 je 56,,itd 🙂 ja sam bas prije dva tjedna kupovala..🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Da se naći. Žene se uglavnom tog hoće riješiti jer smeta. Prvi komplet sam platila 100 kn, bilo je različitih brendova, nešto i posve novo, preko 30 komada. Drugi sam platila 200 kn i bilo je kvalitetnih jeans suknji i još dosta toga. Jedini je minus što neke stvari i ne trebaš, a svejedno utrpaju. Onda to stoji po ormaru.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ne treba pretjerivati, ja kupila dosta toga br 56, na kraju mi se beba rodila 51 cm, 4180 g i bila mi u tom broju cak ja mislim tri tjedna, i do sest mjeseci smo doslovce preskakali brojeve jer kad bi joj kupila po redu, zacas bi joj bilo knap, jer bebe tih prvih pol godine dobivaju po kilu,kilu i pol mjesecno.. Tada smo bili vec na 80  neke stvari jer je bucka… U sirinu joj dobro bilo,ali hlacice sve predugacke…malo potfrknemo i dobro.. Sada ima godinu i mjesec i na 86 i 92 smo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Moj se rodio s malo vise od 3 kile.sad ima preko 4 i nosi 56. Od pocetka je nosio 50 i sreca da sam kupila manje brojeve od 62..uzmi koji bodic, hlacice i pidzamicu, nije neki trosak a mozda bit da ce ti trebati.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Amelie M, i meni se cini da su Pepco modeli manji iako sam stavila jucer bodi benkicu iz H&M-a i na nju obican bodi iz Pepco-a, oboje br 62 i jednaki su i rukavici i duzina. Ali npr. Ako stavim hlacice sa carapicama iz Pepco u usporedbi sa obicnim hlacicama i Lidla, br 56 (da, da nasla sam hlacice 56 u Pepcou, neke stvari imaju manji br.od 62), cini mi se da su iz Pepco-a manje hlacice i ona guma gore nije toliko siroka kao na hlacicam iz Lidla. Inace , vecinom sam kupovala br.62, pogotovo hlacice radi pelena, a imam nesto hlacica i 50-56(Lidl) te dvije pidzamice odjelca iz Pepco-a (isto sam nasla broj 56 !) , one s dinosaurima.
    Ali, mislim da su te velicine isto relativne s obzirom na proizvodaca, u Pepco-u pise da je br.62 0-3 mj., u H&M-u je br. 62 2-4 mj. dok npr u Bennetonu djecjem je 62 3-6 mj. Ja kad stavim majice i bodice iz razlicitih trgovina; sve imaju jednaku duzinu rukava(dugi rukav), sad sve ovisi i o kopcanju, rastezljivosti, duzini itd. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja srećom imam jako puno toga od sestrične i žena od koje smo kupili polovna kolica nam je dala što je imala jer od sestrične mali se rodio 27.9. prošle godine, a od one žene 28.9. Svakako namjeravam kupiti i ja robicu, malo veću jer ipak bih voljela da moje dijete ima nešto svoje 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Barbs, i ja dosta toga dobila medutim male robice ne, vecinom je 80+ size :D al neka, doci cemo i do toga, ako Bog da..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.