Kakve su vam šanse da zatrudnite u svim fazama menstrualnog ciklusa

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Evo ovako… dobila sam 2.7 a trajalo mi do 6.7… znaci 5 dana mi je trajalo a ovo mi je osmi dan ciklusa… a odma peti dan sam imala odnos s muzem… kolka je sansa da ostanem trudna…

    Vesela

  • jassy28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok menga mi kasni 66 dana. Zasad nisam trudna. Pa mi je ginekolog prepisao duphaston za dobijem mengu. Pila sam 3 tablete dnevno 7 dana. I sad nakon 3 dana od zadnje nisam jos dobila. A imala sam nezasticeni seks ovih dana. Jel postoji mogucnost da sam trudna. Inace imam neredovite mjesecnice. Hvala

  • jassy28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok menga mi kasni 66 dana. Zasad nisam trudna. Pa mi je ginekolog prepisao duphaston za dobijem mengu. Pila sam 3 tablete dnevno 7 dana. I sad nakon 3 dana od zadnje nisam jos dobila. A imala sam nezasticeni seks ovih dana. Jel postoji mogucnost da sam trudna. Inace imam neredovite mjesecnice. Hvala

  • Avatar Tina2901

    Tina2901

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Jassy28, šansa da ostaneš trudna je velika. Napravi test

  • Tea11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prošli mjesec sam imala menstruaciju dva puta u razmaku od 14 dana, stalno mi se ide u wc i imam bolove u bubrezima. Test nisam radila. Da li postoji mogućnost trudnoće

  • Marijetaa

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ovako  muz i ja smo imali spolni odnos 18og u plodnom dan i nismo se pazili tj  dva puta u istom dan.Kolika je sansa da sam trudna inace dobijem 15u mjesecu a zadnj dva mjeseca prvoga.

  • anamaria002

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U rujnu sam menstruaciju imala 06.  I nakon toga sam imala nezasticeni odnos od 21. Do 26. Tj,za vrijeme plodnih dana. 
    Inace mi je menstruacija redovita,dolazi svaki 29 dan.
    I ovaj mjesec sam dobila menstruaciju 07.10.
    Da li je svejedno moguce da sam ostala trudna? 

  • cath2000

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    it will be so unfair to me, after the Almighty God used priest Babe to bless me and my family, I did not set up my good work on the net to see people, the priest Babak helped me to get pregnant after 8 years without a baby, I have a search for all the means to have my own baby. but all of this without success, then one day I came across Priest Babak's mail and contact as he helped people to get pregnant, then I decided to try and see if I could help, so I contacted him and he told me that my the problem is solved, they say I will have my baby soon, if I've done everything I asked for. First I suspected him, but I decided to believe and see if that would work. to my surprise and just as the great man said to be really happening. Both my husband and I are happy to live like never before.
    Send it to chiefprist@priest.com
     what'sapp +2348076821983
    Add it to Viber +2348076821983

  • laka

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Hello, my name is Derek Lyne, from the new jersey, USA. I was stocking in my love life and marriage for many years until I met a friend who told me about the black magic temple, they provide a solution for all astrological problems through my black magic spells
      BLACK MAGIC SPELLS
    Solving problems without kids
    Cancer Treatment
    extension of the male penis
    Return your partner back with 100% love
    a solution for incurable diseases
    Solve a financial problem
    marriage divorce
    All sorts of astrology problem solving
    Control your lover in your hands
    Solving the problem of married life
    Black magic spells
    Contact me at my email: dr.nosakhare@gmail.com
    you can also add it to Whats-app: +2349083639501

  • laka

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav, moje ime je Derci Lyne, iz novog dresa, SAD. bio sam zaliha u mom ljubavnom životu i braku već dugi niz godina dok nisam upoznao prijatelja koji mi je rekao o crnom magičnom hramu, oni pružaju rješenje za sve astrološke probleme kroz moj crni magijski hram Spells
      BLACK MAGIC SPELLS
    Rješenje problema bez djece
    Liječenje raka
    proširenje muškog penisa
    Vratite svog partnera natrag sa 100% ljubavi
    rješenje za neizlječive bolesti
    Rješenje financijskog problema
    rješenje razvoda braka
    Sve vrste rješavanja problema astrologija
    Kontrolirajte svog ljubavnika u ruci vashikaran
    Rješenje problema života u braku
    Crne čarobne čarolije
    Kontaktirajte me na moj e-mail: dr.nosakhare@gmail.com
    možete ga dodati i na uslugu Whats-app: +2349083639501

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.