Kako najlakše zatrudniti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Okej. Hvala cure!
    Zanima me još ima li nešto u onome da određene poze koje se koriste dovode lakše do začeća? I ono da se 15min mora ležati? 
    Čim više savjeta to bolje jer polako već mislimo da smo nesposobni napravit dijete 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tina1510

    Okej. Hvala cure!
    Zanima me još ima li nešto u onome da određene poze koje se koriste dovode lakše do začeća? I ono da se 15min mora ležati?
    Čim više savjeta to bolje jer polako već mislimo da smo nesposobni napravit dijete 😂


    Neznam kolko ima u tome ili nema, možda me netko i popljuje sad,ja sam poslje digla noge na zid i ležala desetak minuta😂😂…jel imalo utjecaj ili nije neznam al rezultat mi se upravo namješta u buši😍😍, još 9tjedana nam je ostalo.

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Ena31

    Tina1510

    Okej. Hvala cure!
    Zanima me još ima li nešto u onome da određene poze koje se koriste dovode lakše do začeća? I ono da se 15min mora ležati?
    Čim više savjeta to bolje jer polako već mislimo da smo nesposobni napravit dijete 😂

    Neznam kolko ima u tome ili nema, možda me netko i popljuje sad,ja sam poslje digla noge na zid i ležala desetak minuta😂😂…jel imalo utjecaj ili nije neznam al rezultat mi se upravo namješta u buši😍😍, još 9tjedana nam je ostalo.


    Probat ću i ja možda uspije 😂😂 
    Najgore mi je od svega kad mi neko kaže da ne mislim o tome..kak necu kad toliko to zelim 😑

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ena, jel to bio uspjeh iz prve? 

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Tina , pokusaj se prepustit uzivanju sa muzem , bez stresa, straha , ili onoga “sta ako ne uspi” , jer mislim da je to pola puta do uspjeha. Razumim da je proslo vrimena pa da stalno razmisljas , ali pokusaj malo promijenit pristup. I bit ce 👶🏼💞💞
    A i ovakva mista postoje da podijelis sa drugima sve sta zelis ,pomalo, bit ce draga samo sto nije 👍

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    MalaTajna222

    Ena, jel to bio uspjeh iz prve?


    Nije, nismo se pazili mislim oko godinu(nije ni da smo radili na bebaču al nada je uvjek postojala s moje strane), baš kad smo krenuli radit na tome prvi put smo pokrili dane prije o,  za vrijeme o i poslje o…i ništa, vještica došla…odlučili opet pustit si mira pa ak bude bude..i od 2 odnosa taj mjesec jedan se primio😀, nisam očekivala jer nisam pratila dane i test sam radila 12 dan kašnjenja tek jer sam mislila da nema šanse da je trudnoća al kao ipak ću jer sam mislila ići ginekologu pa da sam ziher.

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    A ne da ja stalno mislim o tome..ni tokom odnosa ne mislim o tome..nego cim mi m zakasni jedan dan ja mislim da se ulovilo..a ono opet razocarenje 🙈🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tina1510

    A ne da ja stalno mislim o tome..ni tokom odnosa ne mislim o tome..nego cim mi m zakasni jedan dan ja mislim da se ulovilo..a ono opet razocarenje 🙈🙈


    Dat će Bog svoj blagoslov kad dođe vrijeme🙏🙏, želim vam puno sreće i čim prije jedan veliki ➕ 😀.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Samo da se nadovezem na pitanje o dignutim nogama. Meni je preporucila dr sa humane medicine da podignem zdjelicu (tome sluzi dizanje nogu zapravo) i ne odem piskiti barem 15 min nakon odnosa jer kako moj muz ima spore spermice objasnila je da njima treba vremena ispravi jesu a tako im mozemo samo pomoc da dobihu na vremneu i obave sto moraju. Doduse ne dizem noge nego jastzk pod zdjelicu ucinak je isti a lakse je tako lezat 15 min. Sretno ti

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Grizli

    Samo da se nadovezem na pitanje o dignutim nogama. Meni je preporucila dr sa humane medicine da podignem zdjelicu (tome sluzi dizanje nogu zapravo) i ne odem piskiti barem 15 min nakon odnosa jer kako moj muz ima spore spermice objasnila je da njima treba vremena ispravi jesu a tako im mozemo samo pomoc da dobihu na vremneu i obave sto moraju. Doduse ne dizem noge nego jastzk pod zdjelicu ucinak je isti a lakse je tako lezat 15 min. Sretno ti


    😀😀eto vidiš, ipak ima nešto u tome ako je dr tako rekla, super😀😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.