Kako najlakše zatrudniti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.
    Mene zanima kako najlakše zatrudnit? Ja i muž pokušavamo već godinu i pol i ništa. Što se tiče nas, sve je uredu. Jednostavno nam ne ide. Ima li tko kakav savjet?
    Hvala puno 😘

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Opustit se i ne mislit toliko o tome. Uzivajte u odnosima, jednom ce se uhvatiti. Iako mozda nemas dojam da je tako, ali stalno razmisljanje o tome kad ce i kako ce stvara tijelu stres, a sve to utjece na zacece..
    Mi smo oba puta krenuli ‘radit’ na bebi bez ikakvog pritiska, ono, kad bude bude i uhvatilo se skoro odmah. Psiha stvarno cini cuda

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ako su redovni ciklusi, mozes i kupiti one test trake za ovulaciju. Mozes i poceti piti folnu kiselinu ili neke prenatalne vitamine.
    Sretno Vam! Neka sto prije bude plus na testu.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ovaj dio da je s vama sve uredu, dal je to potvrdjeno od strane lijecnika ili je to vase misljenje? 
    Nakon godinu i pol bi se svakako trebali obraditi malo detaljnije ako vec niste.
    Osobno bi trazila uputnicu za humanu reprodukciju, barem za konzultacije, cesto i ginekolozi po domovima zdravlja malo olako shvate vase probleme, pogotovo ako ste mladi. 

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Ne razmišljamo o tome..već smo tisuću puta bili razočarani i rekli smo ne mislit o tome..ali kad mi m kasni 10 dana odma se ponadam..i opet nista. Na jednoj temi sam pisala da mi se dva tjedna nakon m pojavile 2 kapi krvi na dnevnom ulosku..i u trbuhu osjecaj ko da mi nesto smeta (ispod pupka), i oko bradavica zile iskocile..i danas radim test i opet negativan..vec sam si pocela umisljat druge crtice na testovima 😑😑 ne znam vise, bas me to muci..

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Gumbek

    Ovaj dio da je s vama sve uredu, dal je to potvrdjeno od strane lijecnika ili je to vase misljenje?
    Nakon godinu i pol bi se svakako trebali obraditi malo detaljnije ako vec niste.
    Osobno bi trazila uputnicu za humanu reprodukciju, barem za konzultacije, cesto i ginekolozi po domovima zdravlja malo olako shvate vase probleme, pogotovo ako ste mladi.


    Od strane liječnika..

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    A jeste pratili ovulaciju trakicama? 
    Puno cura se kune u tu metodu, iako bi meni osobno nabijalo samo dodatni stres, nekako nebi mogla biti opustena i uzivati u odnosu da ga moram tempirati. 
    A lijecnik nije nista preporucio? 

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Gumbek

    A jeste pratili ovulaciju trakicama?
    Puno cura se kune u tu metodu, iako bi meni osobno nabijalo samo dodatni stres, nekako nebi mogla biti opustena i uzivati u odnosu da ga moram tempirati.
    A lijecnik nije nista preporucio?


    Nisam pratila trakicama..imam na mobitelu aplikaciju pa se po tome ravnam..
    Nije ništa preporucio,rekao je da je sve u redu i da ne vidi nikakav problem 😑

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tina1510

    Gumbek

    A jeste pratili ovulaciju trakicama?
    Puno cura se kune u tu metodu, iako bi meni osobno nabijalo samo dodatni stres, nekako nebi mogla biti opustena i uzivati u odnosu da ga moram tempirati.
    A lijecnik nije nista preporucio?

    Nisam pratila trakicama..imam na mobitelu aplikaciju pa se po tome ravnam..
    Nije ništa preporucio,rekao je da je sve u redu i da ne vidi nikakav problem 😑


    Draga moja, na aplikaciju se nemožeš osloniti, radije isprobaj trakice ili osluškivanje i pračenje tijela ako znaš prepoznati ovulaciju po simptomima tipa bolova, boji i čvrstoći iscjedka…po aplikaciji bi ispalo da sam ja zatrudnila u neplodnim danima,tak da i nije baš najsigurnija. Sretno.

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ena,slazem se s tobom.to je nepouzdano. Pokusaj odma od iduceg ciklusa pratit trakicama.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.