Kako najlakše zatrudniti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Meni su isto bile trudnoce u svakakvim danima ciklusa i nijedna nije uspjela, bio odnos 12dc ili 20dc.
    Dobila sam klomifen za ovulaciju, pratila uzv-om (folikulometrija) i iz drugog ciklusa smo uspjeli, sad sam 11tt i nadam se da je sve ok.
    Nitko mi nije rekao da bi trebala, ali sama sam nakon svih spontanih jednostavno izgubila 10kg i dosla na 57kg/167cm, sad sam evo na 59kg.
    Srecom uvijek sam imala ravan trbuh, imala sam visak u nogama, ali definitivno ti nece odmoci skinuti 10 kg. Ne moras ni brzo ni nista, nek je i pola kg mjesecno, do kraja ove godine imas 5kg manje, i to znaci :)
    Svakako odi kod doktora, trazi pretrage na koje imas pravo i da vam sto prije uspije! Velika je prednost sto si mlada! :)

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Npr. ja sam drugu trudnoću izgubila u 15 tt. Tada sam ostala trudna sa 67 kg. Tek sada kada sam vadila taj tsh, i kad mi je doktorica rekla da je takav tsh za terapiju kod trudnice dala sam si misliti malo. U toj trudnoći uopće nisam vadila tsh. Ako mi je sada sa 69 kg 3,60 Bog zna kakav je bio tada :/

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ena31

    MalaTajna222

    Ena, jel to bio uspjeh iz prve?

    Nije, nismo se pazili mislim oko godinu(nije ni da smo radili na bebaču al nada je uvjek postojala s moje strane), baš kad smo krenuli radit na tome prvi put smo pokrili dane prije o, za vrijeme o i poslje o…i ništa, vještica došla…odlučili opet pustit si mira pa ak bude bude..i od 2 odnosa taj mjesec jedan se primio😀, nisam očekivala jer nisam pratila dane i test sam radila 12 dan kašnjenja tek jer sam mislila da nema šanse da je trudnoća al kao ipak ću jer sam mislila ići ginekologu pa da sam ziher.


    Ena,takvu si mi sad nadu dala…mi smo ovaj ciklus imali samo dva puta odnos,jako veliku zurbu i haos imali,on otisao na vojnu vezbu…nisam se nadala ovaj mesec nista,a sad kad sam ovo procitala…  uf  Inace,imas najlepse ime,imam cerku kojoj sam to ime dala 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato

    Ena31

    MalaTajna222

    Ena, jel to bio uspjeh iz prve?

    Nije, nismo se pazili mislim oko godinu(nije ni da smo radili na bebaču al nada je uvjek postojala s moje strane), baš kad smo krenuli radit na tome prvi put smo pokrili dane prije o, za vrijeme o i poslje o…i ništa, vještica došla…odlučili opet pustit si mira pa ak bude bude..i od 2 odnosa taj mjesec jedan se primio😀, nisam očekivala jer nisam pratila dane i test sam radila 12 dan kašnjenja tek jer sam mislila da nema šanse da je trudnoća al kao ipak ću jer sam mislila ići ginekologu pa da sam ziher.

    Ena,takvu si mi sad nadu dala…mi smo ovaj ciklus imali samo dva puta odnos,jako veliku zurbu i haos imali,on otisao na vojnu vezbu…nisam se nadala ovaj mesec nista,a sad kad sam ovo procitala… uf Inace,imas najlepse ime,imam cerku kojoj sam to ime dala


    Draga, želim ti svu sreću svijeta i čim prije veeliki ➕ 😘. Hvala, to je skraćenica mog imena al me dragi tako zove😍😘.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Tata me zove zlato, da te utjesim, u trecoj trudnoci smo imali samo jedan odnos cijeli ciklus i bila je trudnoca, ocito je bio dobitni :)
    Anymany, jesi imala neke simptome ili si skroz izgubila sve simptome kada si imala taj spontani u 15tt? Se zna zbog cega je doslo do toga?

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Hvala na svim savjetima 😊 od kako sam počela raditi kile idu same dolje tak da mi je i to velika prednost..a sad baš trčanje i te neke vježbe ne mogu jer su mi noge u banani (zivci mi ne rade brzinom kojom bi trebali pa me bole)..i pitala sam jel ima mozda nesto u tome,mozda i zbog toga ne mogu ali kažu da to nema veze s tim. Radim dva mjeseca i skoro 10 kg dolje..ako nista, sacekat cu da dodem do neke normalne težine..nema mi druge..a ginekologu cu sad jedan dan privatno.. više mi je puna kapa doktora i svega toga, već polako i nadu gubim za svim tim..

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Tina1510 ja inace pisem na drugim forumima…evo ispricavam se sto samo upadam ovamo posto nemam tih problema.
    Ono sto me deprimira kad cujem ili citam kad se ima neki problem,i doktoru se pozalis…i kad ne znaju sta bi,najlakse reci da su kile u pitanju (ako osoba stvarno ima taj problem) Kako ce cura zatrudniti ako se jos dodatno opterecuje mrsavljenjem?
    Cijeli zivot se mucim s kilama i tako ce vjerojatno ostat. Za utjehu: sa 40 godina i 91kg na visinu od 165 sam zatrudnila odmah.
    6 mjeseci nakon poroda (tezina i dalje 90+kg) zarudnim opet i to u 41. godini! Te price o debljini nek okace macku o rep! Sretno!!!!!

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Teta90 - nisam imala nikakve simptome koji bi uputili na to da je bebino srce stalo. Mučnine nisam imala uopće od početka, s obzirom da u prvoj trudnoći nisam imala mučnina, nije mi to bilo čudno uopće.
    Bila sam na kontroli sa 12 tt i sve je bilo u redu. Otišla na more, vratila se kući, sve super.
    No kako je meni prva trudnoća bila rizična, bila sam u strahu od svega. I dva dana prije pregleda, nedjelja, u wcu sam na papiru vidjela roskasti obris. Zabrinula sam se i otišla u bolnicu gdje mi je učinjen vag.pregled i rečeno je da nema ni traga krvi ni ničemu i da je to vjerovatno neka žilica bila, a onda šok - na uzv nema otkucaja više. Prema uzv plod je umro cca 7-10 dana prije. Uzrok nitko nije znao. Meni su rekli da će plod poslat na phd analizu i da nazovem za 3 tjedna, ali kad sam zvala onda su rekli kao da plod nije nije poslan na analizu.
    Trudnoća je bila savršena, uredna, beba je odgovarala trudnoći po svemu.  Nije bilo razloga, uzroka, ničega :(

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    larimara - a kakvi su ti ciklusi?

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu


    ANYMANY

    larimara - a kakvi su ti ciklusi?

    Ciklusi su mi oduvijek bili uredni. Znala sam cak i drasticne djete radit i gubit 20-40kg,ciklusi i dalje redoviti. 
     

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.