'Kad smo saznali da sam trudna, skakali smo po krevetu i vrištali'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Prekrasno draga… :*:*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Cestitam Lilica, jako ste mi lijepi, kao i clanak! P.S. I ja sam mislula da ce mi falit pokreti u trbuhu, ali ne fale. Tu su stalno kraj mene, na cici valda 20h dnevno (dok nismo navukli mlijeko i otkrili dudu varalicu) 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hvala vam puno drage moje 

  • Avatar Marina9

    Marina9

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Predivno,lijepo je vidjeti kako se raduje svojoj bebi :)     Nadam se da ćemo suprug i ja uskoro moći osjetiti to uzbuđenje i radost isčekivanja rođenja našega djeteta.
    Neka vam je sa srećom

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    PREKRASNO ,SUZE SU MI KRENULE DOK SAM CITALA ….I ODMA SE SJETILA SVOJE REAKCIJE  KADA SAM UGLEDALA TAJ PLUSIC NA TESTU….NESTO NAJLJEPSE NA SVIJETU….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.