Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Imam unutarnjekrvarenje vec 2 tj. Dobila tablete..7 tj sam sad dobila i temp…zrebala bih odmarat ali tko ce mi cistit kucu nalozit oprat robu…


    Duso, mislim da ti sebi trebas poslozit prioritete! Kucanski Poslovi sigurno nece nigdje utec, a ti kroz mirovanje mozes spasiti trudnocu odnosno kroz aktivnosti Ma kakve one bile ugrozit istu…. 

    sto se tice prica, samo odgovori “a na kojem universitetu si ti ono zavrsio/la medicinu?” U ovom periodu trebate ti I bebica Bit na prvom mjestu 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Dobro dosle nove okruglice 😊
    Pandice gdje budes u DE? Drzim fige da se  toxoplasmose test  vrati negativan, iako kod sirovog nije toxoplasmosis tolika opasnost kao listerije tako da ipak pripazi 😉 znam da ce ti bit tesko, ista sam 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Ima puno novih okruglica 😀, curke dobrodošle i želim vam svima urednu trudnoću 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Lemon i Jelena, dobrodosle! Koji ste tjedan? Sad nas vec ima stvarno puno!
    Meni su jucer poceli bolovi u grudima i nisko u trbuhu i bilo mi je slabo, ali nisam povracala. Nadam se da je to dobar znak :)
    Sutra idem na pregled, biti cu 5+6, pa ne ocekujem da ce se plod vidjeti, jos je stvarno rano. Sto vi mislite?
    Koliko god se mozda cinim opustena, priznajem da me strah zbog svih losih iskustava, ali muz je vec skinuo neku komediju, da malo zaboravim na sve :)
    Javim se sutra nakon pregleda :)
    Znam da jos netko ide sutra, ali sam zaboravila tko, no u svakom slucaju sretno!
    Netko je pitao za glukozu, treba raditi ogtt i onda vidjeti kakvo je stanje, na temelju jedne vrijednosti se ne daje dijagnoza gestacijskog dijabetesa.
    Puse svima :-*

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ne čitam dva dana, kad ono baby boom. Dobrodošle nove trudnice i čestitam!

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Teta55

    Lemon i Jelena, dobrodosle! Koji ste tjedan? Sad nas vec ima stvarno puno!
    Meni su jucer poceli bolovi u grudima i nisko u trbuhu i bilo mi je slabo, ali nisam povracala. Nadam se da je to dobar znak :)
    Sutra idem na pregled, biti cu 5+6, pa ne ocekujem da ce se plod vidjeti, jos je stvarno rano. Sto vi mislite?
    Koliko god se mozda cinim opustena, priznajem da me strah zbog svih losih iskustava, ali muz je vec skinuo neku komediju, da malo zaboravim na sve :)
    Javim se sutra nakon pregleda :)
    Znam da jos netko ide sutra, ali sam zaboravila tko, no u svakom slucaju sretno!
    Netko je pitao za glukozu, treba raditi ogtt i onda vidjeti kakvo je stanje, na temelju jedne vrijednosti se ne daje dijagnoza gestacijskog dijabetesa.
    Puse svima :-*


    Ja sam isto 5 plus 4. Mislim da ti nije rano za pregled jer kazu ka u 6 da se razvija srce. No sve i da ti se ne vide vjerojatno ti je onda kasnija ovulacija. Ja sam moju ovulaciju bas primjetila oko 18 dana ciklusa (obilan proziran iscjedak mi je bio). Ja bi rađe da me moja vec narucila nego sta moran jos 9 dana cekat. Od simptoma imam samo lagane grceve i povecale se grudi. Te plus mi se maloprije u trgovini skroz zacrnilo pred ocima

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Baby.k

    Hvala na dobrodošlici, vidim ima nas dosta.
    Vi koje radite, planirate li na bolovanje i kada? Ja radim u ducanu s odjecom i obucom, i htjela bih nakon pregleda odmah na bolovanje. U ducanu stojim po 8 sati, svaki tjedan dolazi brdo kutija robe i jednostavno ne zelim riskirati. Sto vi mislite?

    Stajanje na nogama ti nije rizicno, problem je veci taj s dizanjem teskih stvari. Mislim da ti je najbolje odmah otvorit te komplikacije ako vec moras dizat teske stvari
    Ja namjeravam radit dokad god bzdem mogla ( uredski mi je posa), no ne znam koliko ce to bas bit moguce jer ljeti ce mi voznja do posla bit 40 min. Znaci dodatno jos skoro 80 min sjedenja u autu :-/

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Jelena, onda smo jedan dan razlike, pratimo se :) Zadnji put mi je na 6+2 bio plod od 5mm sa poz. srcanom akcijom, ovo je ipak 4 dana manje, a i nezz tocno od kojeg odnosa je bila oplodnja, bitnije mi je samo da sve napreduje svojim tokom, iako cu strepiti sad jos par tjedana dok ne prodje ovo kriticno razdoblje, jer mi plod uvijek stane na 7+1..

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Aleksandra Matesic

    Imam unutarnjekrvarenje vec 2 tj. Dobila tablete..7 tj sam sad dobila i temp…zrebala bih odmarat ali tko ce mi cistit kucu nalozit oprat robu…


    Aleksandra koliko sam ja cula oni imaju ka vise stupnjeva mirovanja. Sad ne znam jesu tebi rekli doslovno da strogo mirujes ili samo da mirujes. ( jednaprijateljica mi je bila na cuvanju trudnoce duzi period pa kazem zato). Ja bi na tvom mjestu napravila neophodno a ostalo vrime mirovala. Ja sam sad vec sebi srezala kucanske poslove na pola. Kad kuham isto nesto maksimalno brzo gotovo napravim. Sta nije hitno zanemarim privremeno te pazim da kad robu vjesam da nije tezak kajin. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Aleksandra, dijete je daleko vaznije od bilo kakve robe ili prasine, pa daj nemoj se zezati nego se cuvaj i miruj!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.