Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Ajme drzim ti fige 🤞🤞🤞

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Goldylocks čestitam, sad samo uživanje sa malenim
    😘
    Teta90 super za pregled i naravno hvala što nas obavještavaš s našim informacijama u tablici. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Goldylocks - čestitke i brz oporavak želim
    Pridružujem se klubu duhova po kući i još uvijek betonara. :-) 
    Bilo je rasprave o terminu po začeču i terminu po ZM. Meni je po ZM 2.10 a po začeću bih rekla 8.10, pa sad, vidjet ćemo što je pouzdanije 

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Goldy, čestitam ti na bebaču i želim ti brz oporavak! Leon dobrodošao 💙
    Sretno danas curama na pregledima! 🤞🏻😊😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Dea_Rene ajme pa mene u to doba i pas ignorira, ona cak ni ne ustaje vise nego osane na svom jastuku i spava

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu
    Meni je ona Obelix slika bila zakon (moj mi mozak ne pamti koja je to stavila) pa evo i našeg obelix stanja.
    Meni je ona Obelix slika bila zakon (moj mi mozak ne pamti koja je to stavila) pa evo i našeg obelix stanja.

    Na punih 39tt (jučer). 
    Cure koja be a iduća dolazi k nama, kod nas stanje nepromjenjeno… Nema pomaka. Muž paničari i to jako. Jučer me zvao svakih pola sata dal da me vozi u bolnicu jer sam mu rekla kako se loše osjećam i da imam probadanja. Znači dalje šutim čak i na trudove dok ne postanu oni za otići u bolnicu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Ma predivni ste obelixi😍😍😍
    Znači svi muževi paničari, baš me zanima kakav će moj bit 😁😁😂

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Goldy cestitam i brz oporavak zelim! Leone dobrodosao! ❤️💙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Goldy jeeeejj čestitkeeeee mamicii, Leon dobrodošao 💙💙💙
    Maslacko, KikeS ja nisam beton otvorena 2cm non stop probadanja i non stop ispada taj sluzni čep al očito nikako da ispadne sav, stalnoo čekam ajde sad ce ajde sad ce a nisss od toga buuuhuuuhuuuu 😭 nemogu vise bit trudnaaa i meni sutra pregled i s obzirom da imam osjecaj da će mi se gospođa raspast od boli kad hodam jer se kosti šire( nadam seee 🤞🤞🤞) da ce rec pa da vi ste otvoreni 7 cm i ostajete rodit  taj scenariji bi mi bašš odgovarao 😁
    Obelix basss si slatkaaa 😁😁😁
    Hahha i moj mužić paničari u noci se trgne par put i pita idemo?? Hahhaha

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    MaSen

    Da da.. danas nam je 2 mjeseca..
    Evo ona budna od pola 6 i jos ne spava. Cvili, duda, vristi, mase ko blesava rukama i nogama.. i tak vec 10 dana ona mene skoluje.. zaspi na tocno 2 minute i opet isto.. danas tata dezura noc..


    Dobro jutro svima! 
    MaSen, kako ju smirite?
    Moja beba je isto tako počela prije 3 dana, i stalno traži ciku, šaltam dojenje lijeva- desna, onda zaspe na 5 minuta i opet plač, nervoza, grebe sex trpa ruke u usta. Ne znam što je u pitanju…jel to skok u razvoju? Sad nam je 2 tjedna mlada. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.