Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Justme123

    Looda_vila moje je misljenje da ljudi i tamo pretjeruju, nije da svi oni u Podobniku nisu dobro placeni za takav tretman koji pruzaju, tako da i za njih ne smatram da im trebaju skupi pokloni, ali tamo cesce idu oni koji imaju viska u dzepu pa onda imaju i za prafeme. Ne kazem da nema zena koje si dignu kredit da odu roditi tamo, ali ja ne bih kredit dizala za porod nikad, a i sumnjam da te zene kupuju skupe pokone njima. Citala sam na kako je jedna zena prvih 3 rodila u drzavnim bolnicama pa se za 4. i 5. pocastila porodom u Podobniku (njene rijeci), al ja se radije pocastim dobrim kolacima 😂


    Ma slazem se u potpunosti s tobom. Velika vecina koja ide  tamo su zene nogometasa i ostatak nase drustvene kreme , stoga i imaju za parfemcice, nakit i sl gluposti,,  cisto pretjerivanje..zapravo dokazivanje nekog svog drustvenog statusa i punjenje ega. 
    Ja ne kazem, ima i zena koje zbog odredenih komplikacija u trudnoci, straha, bojazni od drzavnih bolnica i mogucnosti da ce imat nedostojanstven porod i slicno…dignut kredit i odu tamo, u tom slucaju ..just go for it, al opet moras bit spreman da tamo nije bolnica i nedaj boze da se desi neko sranje tokom poroda gdje svaka minuta igra ulogu… banana. Veli ova cura bas, kako su prosli tjedan imali komplikacije na porodu, beba morala hitno na rebro, mama ostala kod njih tjedan dana.. racun na kraju 70 tis kn,  pa si ti misli😱🙈🙈
    Ja sam isto prije par mjeseci razmisljala o tome, muz veli nek odem.. nije nam problem platit, al necu..za te pare iducw godine odemo sa malom na neko putovanje…a 3 dana u bolnici cu izdrzat kako god tesko bilo (  a nadam se da nece!)😁😂  i jos se naravno, pocastim kolacima🤗😋😍😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Justme123

    Looda_vila moje je misljenje da ljudi i tamo pretjeruju, nije da svi oni u Podobniku nisu dobro placeni za takav tretman koji pruzaju, tako da i za njih ne smatram da im trebaju skupi pokloni, ali tamo cesce idu oni koji imaju viska u dzepu pa onda imaju i za prafeme. Ne kazem da nema zena koje si dignu kredit da odu roditi tamo, ali ja ne bih kredit dizala za porod nikad, a i sumnjam da te zene kupuju skupe pokone njima. Citala sam na kako je jedna zena prvih 3 rodila u drzavnim bolnicama pa se za 4. i 5. pocastila porodom u Podobniku (njene rijeci), al ja se radije pocastim dobrim kolacima 😂

    Ma slazem se u potpunosti s tobom. Velika vecina koja ide tamo su zene nogometasa i ostatak nase drustvene kreme , stoga i imaju za parfemcice, nakit i sl gluposti,, cisto pretjerivanje..zapravo dokazivanje nekog svog drustvenog statusa i punjenje ega.
    Ja ne kazem, ima i zena koje zbog odredenih komplikacija u trudnoci, straha, bojazni od drzavnih bolnica i mogucnosti da ce imat nedostojanstven porod i slicno…dignut kredit i odu tamo, u tom slucaju ..just go for it, al opet moras bit spreman da tamo nije bolnica i nedaj boze da se desi neko sranje tokom poroda gdje svaka minuta igra ulogu… banana. Veli ova cura bas, kako su prosli tjedan imali komplikacije na porodu, beba morala hitno na rebro, mama ostala kod njih tjedan dana.. racun na kraju 70 tis kn, pa si ti misli😱🙈🙈
    Ja sam isto prije par mjeseci razmisljala o tome, muz veli nek odem.. nije nam problem platit, al necu..za te pare iducw godine odemo sa malom na neko putovanje…a 3 dana u bolnici cu izdrzat kako god tesko bilo ( a nadam se da nece!)😁😂 i jos se naravno, pocastim kolacima🤗😋😍😍


    70 000 kuna! Pa to je skoro auto! Ne znam, ne mislim da je kod nas situacija u bolnicama toliko losa da je nemoguce 3 dana provest tamo, uostalom, kad radas 2. ili bilo koje sljedece dijete ti je super to kaj imas odmor i ne moras cistit ni kuhat pa da im je hrana ne znam kako losa 😂😂
    Muzev kolega ima 2 klinaca i mlada mu se rodila gore jer mu je zena dozivjela traumu na prvom porodu i onda su isli u Podobnik i to mi je ok, ali zenu su iskasapili ogromnom epiziotomijom s oko 25 savova, vukli malog van na vakuum, dijete bilo ljubicasto i prestalo disat i svasta nesto na prvom porodu i zato je kcer odlucila ic rodit tamo. Ne bi ni ja isla u istu bolnicu rodit drugo da mi je prvi porod bio takav…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Pozdrav klokanice! Napokon sam dočekala osvježenje, stvarno mi paše, jer od ovih vrućina mi je bilo strašno teško, jedva sam disala i strašno se znojila, čak da sam se i usred noći počela presvlačiti jer bi bila kompletno mokra. 
    A što se tiče Podobnika, ja znam ženu koja je tamo rodila carskim rezom, nakon tjedan dana što su došli doma žena pala u septički šok, jer nisu dobro odradili svoj posao, tj nisu uklonili svu posteljicu i tako su je zatvorili…jedva su je spasili. Tako da kod nas nije mjerilo ako platiš da će usluga biti na razini, ponekad bolje prođeš ako ne platiš. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    cure, ima tko kakav film, dokumentarc, seriju za preporucit?! ne znam vise sto bi gledala u noci kad ne mogu spavat
    Ja bila do emmezete po materijal za zavjesu i dekor, pa ce mi mama to sašit, bas sam sladak neki dekor uzela :D
    Sad bi trebala krenut peglat, al bez obzira sto je vani ugodno, takav znoj me obljeva cim nesto radim

    [lilypie.com]

  • Lanaa11

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozdrav klokanice. Redovito vas pratim, ali sam ljena za pisati. Vidim sve lijepe busice, a ja se osjecam ko kit 😀
    Usli danas u 29 tjedan. Jos malo. Zanima me jel netko od vas razmisljao roditi u Zaboku? 
    Bas nedavno cula da oni imaju plin, koji opusta, i da je jedina bolnica na ovom podrucju s tim, pa me to bas zainteresiralo. 😁

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Looda vila zašto misliš da je glupo da ti kćer izađe van iz bolnice u haljinici? Pa ima da sestre obuku što god ti donijela, a i mislim da je njima skroz svejedno.
    Ja inače baš ne razumijem taj koncept kompletića za izlazak iz bolnice. Moja beba će izaći u nečem novom i čistom što tata odabere to jutro, ovisno o vremenskim prilikama i sve će biti slatko i medeno jer ne može biti drugačije na bebicama. A ionako ću ju odmah presvući čim dođemo doma. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    cure, ima tko kakav film, dokumentarc, seriju za preporucit?! ne znam vise sto bi gledala u noci kad ne mogu spavat
    Ja bila do emmezete po materijal za zavjesu i dekor, pa ce mi mama to sašit, bas sam sladak neki dekor uzela :D
    Sad bi trebala krenut peglat, al bez obzira sto je vani ugodno, takav znoj me obljeva cim nesto radim


    Serija Lucifer? Pocela sam pratit na Domi ili di su vec pustali kasno navecer i sad sam se navukla i gledam u 3 ujutro kad ne spavam, sinoc sam pocela 3.sezonu. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    anusha zato sto sam cula da znaju sestre gunđat ako ne doneses nesto sto nije “primjereno” po njihovom. Npr frendica kaze da su njoj inzistirali da beba ima carapice iako je imala duge zatvorene hlacice i bodi dugih rukava ispod jaknice, iako je vani bilo 26 stupnjeva…
    A ja sam mislila bodi dugih rukava, gore haljinica jedna, a dolje ili hlacice zatvorene ili stramplice, kapica i to je to 
    a druga verzija je verzija male rokerice, uzela u hm-u male traper hlacice, gore mala crna majcica ramones, ispod bodi dugih rukava..kapica ili traka sa cvijeticom, ovisno o vremenu. A mama mi isto gunđa, kako mogu maloj bebi stavit crnu majcu
    Justme123 hm vidis da, pogledala sam jednu epizodu i cinila mi se ok, pa sam zaboravila na nju. Hvala ti, skinut cu je.
    Ja sam zadnje pogledala seriju The punisher, prosle godine izasla prva sezona i meni je bas odlicna.

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Čula za Podobnik i dobra i loša iskustva, nije problem platiti, ali smatram da je porod prirodna stvar, a komplikacija se može desiti tokom poroda i u državnom i privatnom rodilištu i nema mi to smisla plaćati, poroditi se moramo svakako 😀
    Jedino ne podržavam doma rađanje, poznajem jednu curu koja je 2 djece doma rodila namjerno, ajd bar da živi blizu bolnice neke, nego 20 km do prve bolnice i to mi je nekako neodgovorno jako, ali eto, tko sam ja da sudim, hvala Bogu da je sve dobro prošlo 😀
    Neznam kaj se događa s mojim tijelom ali se toliko znojim da to nije normalno, klima danas ne staje s radom, muž se smrzava a ja GORIM, jel to normalno, hormoni?????
    Noćas sam prvi put sanjala malca 😍, kao probudio se tokom noći i počeo plakati a ja nisam znala šta trebam🙈, i dindam ga i on plače i dalje i onda se sjetim da treba po noći dijete nahraniti, ajme koji grozan san, užasno sam se osjećala kad sam se probudila 😵

    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    anusha zato sto sam cula da znaju sestre gunđat ako ne doneses nesto sto nije “primjereno” po njihovom. Npr frendica kaze da su njoj inzistirali da beba ima carapice iako je imala duge zatvorene hlacice i bodi dugih rukava ispod jaknice, iako je vani bilo 26 stupnjeva…
    A ja sam mislila bodi dugih rukava, gore haljinica jedna, a dolje ili hlacice zatvorene ili stramplice, kapica i to je to
    a druga verzija je verzija male rokerice, uzela u hm-u male traper hlacice, gore mala crna majcica ramones, ispod bodi dugih rukava..kapica ili traka sa cvijeticom, ovisno o vremenu. A mama mi isto gunđa, kako mogu maloj bebi stavit crnu majcu
    Justme123 hm vidis da, pogledala sam jednu epizodu i cinila mi se ok, pa sam zaboravila na nju. Hvala ti, skinut cu je.
    Ja sam zadnje pogledala seriju The punisher, prosle godine izasla prva sezona i meni je bas odlicna.


    Ajme meni ahahaha smiješna mi je i tvoja majka i lude sestre. Meni obje kombinacije zvuče medeno! Dobro da znam ovo za čarapice, budem rekla mužu kada će pripremati robu uz napomenu da mu sestra neće dati njegovo dijete jer nije donio čarape :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.