Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Koliko sam ja skužila, zastoj u razvoju nije problem u tvom slučaju. Dijete se porodi i razvija se dalje normalno izvan mame? Tako da i ako je zastoj, tebi je već sigurno za roditi pa se nemoj ništa brinuti. Polako još tjedan dana do idućeg pregleda. A ako nije zastoj (a sigurna sam da nije) onda stvarno nemaš što brinuti, ma ti ćeš biti 2u1 sa svojim sinom do 42. tjedna 

  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu
    Nedavno ste pricale o torbama, ja sam bila navucena na jednu drugu ali mi je zaisza bilo previse novaca...tako da sam narucila ovu. Trebala bi stici kroz par dana pa vam javim dojmove, a cijenu vidite...
    Nedavno ste pricale o torbama, ja sam bila navucena na jednu drugu ali mi je zaisza bilo previse novaca...tako da sam narucila ovu. Trebala bi stici kroz par dana pa vam javim dojmove, a cijenu vidite...
  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊 nama se danas ne izlazi iz kreveta 😀 punih 35 tjedana, skoro smo pri kraju ove faze mirovanja i straha 😊 Danas idemo na ctg, u ponedeljak kod svog doktora da vidimo kakva je situacija.
    Iris čestititam na curici ❤
    Isssa nadam se da si se bar malo smirila… baš ti doktori znaju da izlude sa komentarima i različitim mišljenjima… mene su zadnji put u bolnici isprepadali da je beba prevelika jer ima skoro 3 kg, moj doktor kaže da je sve ok jer nemam šećer i beba je jednostavno napredna i da se ne mogu sve bebe pratiti po tablici i rađati iste..  pa hajd ga sad znaj ko je u pravu
    Schinin borba sa vodom kod vas ne prestaje, nadam se da će se brzo rješiti bez da morate nabavljati čamce 😀😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Kako ste danas??
    Konacno nam stiglo osvjezenje!! Nocas je bas bio light show u zg, takav gust mi slusat grmljavinu i kisu iz kreveta!😊
    Isssa nadam se da si se smirila, cure su ti sve rekle. Ti si vec u sigurnim tjednima,  a njihove prognoze  mozes objesit macku o rep. Frendici su od 31 tjedna govorili zastoj u razvoju, beba mala bla bla.. rodila se u 38 tjednu 2500 g …normalno, zdravo dijete - pa ne mogu sve bebe bit iste..  sad ima 3 mj i prava je.velika bucka 😍😍
    Iris cestitam na djevojcici i na hvala ti za lijepim rijecima podrske!💟
    I ja moram narucit neku torbu za kolica, al ne vidim dal se ova Bruncili moze objesit na kolica?
    Ja konacno oprala svu bebinu robicu, danss me ceka hrpa peglanja🙄😖

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Moram priznat da sam uzivala nocas u onoj grmljavini, a tek jutros… Probudis se, ono ima zraka, dises normalno 😍 neka barem jedan dan predaha

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima, malo sam se smirila, mislim da ću biti najmirnija kad rodim. Ovaj zadnji mj će me dotući 😣, još tamo u toj TA se naslušate svega i svačega, još vas to dodatno bedira i onda kad to čuješ misliš si koji sam idiot, ali nemogu protiv sebe a najrađe bi se spljuskala ko balavicu šmrkavicu😥
    Nek samo to sve što brže dođe i prođe😊
    Vi koje ste šopingirale ovih dana sve stvarčice su preslatke,  od robice do tetra pelena, ruksaci su mrak 😀, mi smo uzeli torbu uz kolica i nešto tipa ruksaka koji se zakači na zadnju stranu kolica, ako će trebati kupit ću naknadno baš ruksak. 
    Danas planiram ispeglati još 2 posteljine koje su mi ostale i povaditi robicu iz vakum vreće i posložiti na mjesto 😀, finiširati napokon. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    E jel se jos uvijek donose pokloni sestrama/doktorima u bolnicu?😁  i ako da, kaj se donosi?!znam da se to nekad radilo, al posto sam kroz zivot sva sreca imala gotovo nikakvog kontakt s bolnicama..ne znam opce kak to funkcionira. 😁😁 Naravno, to podrazumijeva ako cu bit zadovoljna s osobljem😀 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Looda vila - ja sam jako protiv tog nošenja i darivanja doktora i sestara jer su i mene nekoliko puta moji klijenti doveli u jako neugodne situacije jer uvrijediš ih ako ne primiš, a glupo mi je primati nešto za posao za koji dobivam plaću. Onda mi se desi da u ladici imam 10 čokolada, par kila turske kave koju ne pijem, bombonjera i sl. 
    Inače, ako baš želite nešto pokloniti, po zakonu to ne smije biti novac i ne smije biti poklon u vrijednosti većoj od 50 eura
    Blago vama kojima je stiglo osvježenje… ja se isto nadam da će stići i do nas, 
    Cure koje planiraju koristiti platnene pelene - koje ste tetrice uzimali za korištenje kao pelene. Vidim da ih ima nekoliko vrsta. Lola, Bubaba, Xkko… ako ste išli na neko savjetovanje ili vas je netko savjetovao, koje je predložio? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    E jel se jos uvijek donose pokloni sestrama/doktorima u bolnicu?😁 i ako da, kaj se donosi?!znam da se to nekad radilo, al posto sam kroz zivot sva sreca imala gotovo nikakvog kontakt s bolnicama..ne znam opce kak to funkcionira. 😁😁 Naravno, to podrazumijeva ako cu bit zadovoljna s osobljem😀


    Ja sam babici samo dala Bajaderu nakon drugog poroda jer je bila predivna i skalala oko mene ko da sam VIP iako mi je muz bio tamo i mogao sve to i nije me rezala sto mi je znacilo jako puno. Inace ne nosim nikome nista jer svi primaju placu za posao koji rade, l eto kak sam prvi put rezana, onda mi je ova sestra bila posebno draga i htjela sam joj nekako zahvaliti

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Isssa- nisam neki stručnjak ali ako si ti metar i šumska jagodica po nekoj logici manja je vjerojatnost da će beba biti velika, žalosno da ti nitko od doktora nije rekao za nuspojave tokolize niti cordipina (hvala Schinin šta te imamo ❤❤) kako taj doktor ne zna da se smanjuju ti protoci pa trebao ti je to drukčije reć 😡
    Cure su ti već rekle iz svojih iskustva i svojih prijatelja koliko UZ fula u gramima.. drži se ti si već ušla u sigurne tjedne 😘😘😘

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.