Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jooojjj, preslatke bebice imamooo 😍😍
    I D isto u 90% slucajeva napravi ozbiljnu facu 😂😂😂😂😂😂 kad ga se slika… a kad ga snimam eeeee onda prestanr gugutati i slicno 😂😂😂😂😂😂😂😂
    I me, neka si ti nju nahranila 😁 a slika, prejaka  😊😊😊😊😊
    Za DOCEK cemo vjerojatno doma i ako ne zaspimo u ponoc bit ce super ahahahahah

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aurora.. veselo… al ni nama nista bolje… zaspao je 15 do 22… prvo budje oko 1 i nesto… pa oko 2 i nesto… oko 4… oko 5… oko 6 pa promjena pelene i do nekih 7 je bio budan i NAPOKON zaspali do 9.30… muz se odmorio ful a ja nista 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    😂😂😂😂
    😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, i suuuupeeeeer za odlazak u grad 😉 Ja cu vjerojatno sutra ujutro 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Sanjchi i barbs, hvala na odgovoru! Moraz ćemo nešto uzeti s vibracijom jer ju to uspava pa da malo odmorim ruke. Ova koju imam je ona koja se ljulja kad se dijete miče pa ju ja ljuljam rukama i to mi baš i nije rješenje 
    Zasad ne kuži da je to za igru, vidjet ćemo kako će biti kasnije kad objesim igračke i kad bude budnija popodne. Trenutno joj je ovo za spavanje hehe
    Jel ih onda ta vibracija uspava?

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Jooooj gle Lucu kak je slatka 😍😍 
    Nadam se i ja jer sutra moramo u pola 7 krenuti za Sisak fizijatru, ako ne budem spavala poludjet cu! Uvijek kad nekud idemo, ja kao zombi 😣


    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Sto se tice krvarenja nakon poroda, meni je stalo , sad imam samo kao neki iscjedak onak sluzavi, jel to normalno? Kad ste imale prvi odnos nakon poroda? 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Sto se tice krvarenja nakon poroda, meni je stalo , sad imam samo kao neki iscjedak onak sluzavi, jel to normalno? Kad ste imale prvi odnos nakon poroda?


    Jos nismo imali odnos. Uopce nemam volje 😄

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Sto se tice krvarenja nakon poroda, meni je stalo , sad imam samo kao neki iscjedak onak sluzavi, jel to normalno? Kad ste imale prvi odnos nakon poroda?

    Mi jos nismo..bojim se ko vrag tamijana😐 sad bi “vec” probala al neznam sta cu sa zastitom..hmmm🤔
    Bili smo danas na rucku kod necaka i 2 put je V zapajkil al na kratko jer su ga probudili vratima, stalno se setkarali na terasu😣 i dok smo sosli doma tolko se rasplakal da sam mislila da ga nesta boli jedva sam ga umirila i sad spava na meni❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sanjchi a doktorica nam je ponudila tablete ili spiralu, a za oboje stalno citam kolko je stetno. Ovih prirodnih se bojim da ne zakazu. Nisam pametna.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.