Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dns dok smo se Diego i ja setali imala sam feeling da spavam na nogama..
    Idem ja oprati zube i u krpe… ionako nema nam nocas sigurno spavanja..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Jutro! I kod mene kavica! Sanjchi,bravo za Lucku!




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Romi

    Ova moja mala nece vise da spava po danu,ja cu poludit,kolliko sam sretna jer odspava noc,toliko me ovo preko dana izludispava 2-3 puta dnevno po 15 min. i to je to


    Moja inace tako spava.
    Samo zadnjih par dan je pocela spavat i to po 2h dnevno.  Al zato je noc pocela zezat..
    Ja kazem bolje nek po danu zeza nego po noci.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Moja L se danas okrenula s trbuha na leda!😊


    Bravo!!! ☺


  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Moj T poceo sve vise spavati o danu. Cca svaka 2h. Ne znaci mi bas puno kad mi spava na rukama..a po noci se stalno nesto buni, negoduje..za poludit!
    Nocas me copila nesanica. Zaspala sam u pola 4 ujutro..on je do tada corio ko top. Naravno komesanje je pocelo cim sam ja zaspala.
    Mi smo se bas lijepo nasetali danas. Bilo je super vrijeme. Navecer idem na picence sa curama bas se veselim.
    Jel bio tko u Lidlu na rasprodaji?

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Sanjchi bravo za L. Iako fizio koja vjezba sa Tomom nije sretna sto se okrece na leđa jer se na taj nacin “izvlaci” sa trbuha. Ne mora vjezbat trbuh 😉
    Nena ne znam dal ste vec isli kod pedice ali mislim da je ono nazalost dermatitis 😳

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Jutro cure..evo kava se pije. Mala se razbudila i brblja li ga brblja😅 pa smo sisle dolje, ona u gymu a ja kavicu..
    E Barbs “neodoljivi” su s tim: al ti mene ne razumijes😒😒😒 ja svom kauem da cu se rado s njim zamjenit jedan dan pa da se onda razumijemo medusobno. Al na to usuti😂😂😂😂


    Joj pa nasi muskeci su uvijek najveci patnici opce poznato. Ja svom velim da ti je samo jedna moja noc ako je losa plakao bi ujutro.

    [lilypie.com]

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bili smo kod pedice danas i da, dermatitis.. komaa.. bas me to potreslo.. 
    Kupila sam cijelu liniju proizvoda od exomege i idemo dalje u borbu. Rekla je da ce potrajati ds to prode ali nadam se najboljem.

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Nena bit ce to ok, naravno da te potreslo, rijec je o tvom djetetu, i najmanja sitnica zabrine mamu… Al rjesit cete to vi 😉

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Nena0310

    Bili smo kod pedice danas i da, dermatitis.. komaa.. bas me to potreslo..
    Kupila sam cijelu liniju proizvoda od exomege i idemo dalje u borbu. Rekla je da ce potrajati ds to prode ali nadam se najboljem.


    Sorry sto upadam ali nisam vas pratila par dana pa nisam sve pohvatila.I moja ima atopijski dermatitis i to navodno od klora u vodi.I ja sam kupila kremicu i kupku od A derme.Krema mi je super, al u kupki nisam bas primjetila nesto, tako da sam nju iznacila pa ju kupam samo u prokuhanoj vodi sa bademovim uljem, tako mi je rekla pedica.a krema ona je napravila cudo, kroz noc joj se skoro sve povuklo na licu, a na rukicama je trajalo malo duze.sad mi se povremeno pojave pristici ali sve u svemu super.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.