Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Jelusicka rado i preko Fb i preko Viber ili kako god, samo vidim da ovaj forum nema privatne poruke pa ne znam kako da ti dam kontakt. 
    Mi danas probali jabuku uzela sam od Hipp-a, i malo je bolje ali nije i dalje bas odusevljena. Valjda to u pocetku mora tako. Na kraju ja pojela teglicu i super je 😂 Kad projede pocecu joj kuvati svasta 😍

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Pereca333

    Jelusicka rado i preko Fb i preko Viber ili kako god, samo vidim da ovaj forum nema privatne poruke pa ne znam kako da ti dam kontakt.
    Mi danas probali jabuku uzela sam od Hipp-a, i malo je bolje ali nije i dalje bas odusevljena. Valjda to u pocetku mora tako. Na kraju ja pojela teglicu i super je 😂 Kad projede pocecu joj kuvati svasta 😍

    Alegra pokušat ću i ja jednom ali kad muž bude kući 😂Sto je sigurno sigurno je
    Pereca moze broj ili ime na gmail. red.me0804@gmail.com

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Blago vama kad jedu jos ikomadice, moja se jos uvijek i od mlijeka zagrcne😮‍💨
    Pereca ona zaspe u autu cim jede, onako sama bez ikakvog uspavljivanja, bas je bila avantura al jedva cekam opet negdje da idemo, dosta sam mirovala 9 mj, sad sam isto  pustena s lanca🫣😀

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.