Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Nema ni na amazon de, a ovi sa amazon uk ne salju nigdi van britanije. Nasla sam neku svicarsku stranicu koja ima i broj i sve pa ako ne nadem nista sa shippingom u hrvatsku onda cu narucit tako u švicu pa ce mi muzeva sestra donit kad budu dolazili 😁
    Ninche hvalaaaa tii 🥰
    Marta mozee ako nades sta javi obavezno! I ja dalje tragam ☺️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ono ja se sataren za nac to i dopremit u hr a beba kategoricki odbije iti uc u to. To ce bit teski Win 😂🙄😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Zojo

    Zojo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/q0MfYy6 [ibb.co]
    https://ibb.co/G7cyBPx [ibb.co]
    https://ibb.co/bNMSw5B [ibb.co]
    Evo curke da se pohvalim malo sa poklonima… Znači naručili preko mall-a dječji bicikl bez pedala i dobijemo onu kinderkraft nosiljku gratis(koju sam btw naručila i košta 300kn,sad ću vidit jel mogu otkazati narudžbu). 🤞
    Curama koje su u bolnici i na mirovanja držim fige da sve bude u redu s beba a i s vama, čuvajte se, odmarajte i javite nam se da znamo kako napredujete. Šaljem vam puno pusa i podrške… 

    https://lilypie.com/Pregnancy_codemini.php?n=1=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Zojo

    Zojo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    I hvala za onaj baby monitor, naručila s ali-ja i čekam cca 2 mjeseca. Još nam treba stići hranilica, sterilizator za bočice i naravno aquascale kadica(nadam se da sve funkcionira kako treba).
    Još gledam na Androida shop-u onu kolijevku što ide uz veliki krevet, ima ih od 500-800kn tak da bi još to uzela i eventualno koji komad robice ili ručnik, nemam još bi približno dovoljno. A kinderbet i komoda su još na čekanju… I imamo kumove, jučer smo pitali prijatelje i oni oduševljeno pristali tako da sad lakše dišem.

    https://lilypie.com/Pregnancy_codemini.php?n=1=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Mana mare hvala na linku. I slikama, puno pomaze kad znam da stvarno radi :)

    Tejic zeno, si sad ok? Nema nista naglo u trudnoci… Sve pomalo. Ja sve sto mogu bez napora i jakog saginjanja radim (al u etapama, operem pod s mocom, pa legnem, pa pospremim kupaonu - sta bi se trebala sagnut to dragom pustim, pa legnem…), ok nismo u istoj situaciji, al smo isti tjedan… Pazi na se. 😊
    2020 - tako sam i ja gledala, nikako nac nesto sto mi se svida. I nakraju prosli tjedan prolupala i narucila s fejsa s Magro trgovine da imam za bolnicu. To je par dana, izdrzat cu, a kad dodem doma, ko me pita dal cu bit u pidami, potkosulji ili gola… :) jer sam trazila po ducanima i svasta, al sam jednostavno odustala…
    Smilea super da je sve dobro :)
    Vita 😍

    Bulba i LoMa super da ste skupa. Bit ce vam lakse. 😊
    Vrece za swaddle ispitala sam frendicu malo, malena sad ima cca 3 mj. Ona kaze da ju je zamatala u dekicu od malo “rastezljivog” platna i da im je to sad dekica jer brzo prerastu tu vrecu… Cisto ideja mozda… 😁 

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Dinosaurus hej hej 💞 ja san nasla swaddle dekice. Ne cini mi se ko losa opcija.. Od 100-190 kn. Ako se ne varam, na mini greeny i u magic baby. Bas cu do trg centra pa pogledat uzivo kakve su te u magicu. Lakse je onako na patent i mirna si a ovako triba bebu umotat. Svejedno sta se neda narucit onakva sta smo pricale, ne mislim odustati od toga. Ako mi bude ok uzivo, Javin ti :))

    Sta se tice porodiljnog, zvala san ginek i sestra mi je rekla da mi počinje teć od 13.7. Mislila san da cu morat ic dvaput obzirom da mi je pregled 14oga ali ona mi je rekla kako nije nikakav problem i d a cemo to rjesit kad dodem na pregled. Obzirom da san na komplikacijama, kako san razumila, dat ce nove doznake za poslodavca i hzzo.. To bi tribalo bit to jer je papirologija vec rjesena.
    .
    Veliki zagrljaj saljem svim nasim mamama s tegobama. Samo pozitivno, kako uvik pisen, dan po dan. 💓💓
    .
    Kod mene sve isto, uz bolne kukove i sve teze kretanje. Na vjezbama umiren od vrucine, bas sam si teska. Mene hormoni pucaju kako im dode, cas super cas nikakva. Beba me bas udara, Bogu hvala. Danas rucali i samo san se skljokala, nije mi se dalo na more.. Nadan se da ste sve dobro. Mozemo mi to 🙋‍♀️💃

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Mene je danas pocelo boljet iznad desnog guza, kao da me nesto u krizima prerezalo i to kad kruzim bokovima bas na jednom mjestu osjecam, izgleda se curica okrenula pa me pritisce iznutra na jednom mjestu
    Muz se nudi da on to rijesi i razgiba me al takve medicine me trenutno ne zanimaju 
    Zojo bome vi ste se komplet opremili, kakvu hranilicu si uzela? Nadam se da ces rijesit storno nodiljke bila bi steta da ne pristanu vratit novac il bar zamijenit za nesto
    Danas sam se cula s med. Sestrom i rezultati OGTTa su dobri!!! Hvalim te Boze

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Zojo 😍 preslatkooo
    Isabela nisam lezala u bolnici al mislim da znam kak se osjecas. Pisem ti svoje iskustvo da ti mozda malo olaksam, nisam ljecnik i  slusaj svog ljecnika, on je strucnjak, svoje tijelo i bebu. Sve se moze, a i nevjerojatno je koliko ti je ljudi voljno pomoci kad kazes da nesto ne mozes/ne smijes! To se prvenstveno tu vidi 😍, ali i u fizickom smislu se cak iznenadis. 

    Cervix se po njima ne moze produziti, ali kao i sve u ljudskom tijelu, svako tijelo je posebno, a i jako jako ovisi tko i kako mjeri. Meni je bio jako kratki pa duzi i onda normalan o.O - puno sam istrazivala, postoji i cervix koji je dosta elastican (ko zvakaca) pa se pri malim naporima otvori i skrati, a pri mirovanju zatvori i produzi. Ne zelim te plasit, samo se pazi :) 

    Ja sam napravila ovako, prosla 2 uzastopna pregleda s minimalno napora izmedu (mirovala koliko sam fizicki mogla) - nakon prvog sam bila psihicki lose i tad sam tu dosla. I onda sam dan po dan, prvo sam se bojala za sebe i bebu, do drugog pregleda sam vec bila psihicki bolje i cervix je bio duzi, dr mi je puno objasnila i smirila me. Nakon tog (drugog)pregleda sam pocela pisat popise za sve sta mi treba, istrazivala po netu… (dragi i ja smo se jako preplasili i nismo imali snage kupovat do 28tt, jer su nam rekli da je to neka “sigurna” granica). Do treceg pregleda, obzirom da nisam imala, i jos nemam bolova i krvarenja, sam malo vise radila kretala se i sl (otisla na izlet u prirodu pola sata autom od doma i sl…) .. Nalaz je na trecem pregledu bio jos duzi cervix, ali mozda malo otvoren?! - nakon toga sam rekla dragom sad pomalo idemo nabavit sta bas ja moram fizicki, i onda bi npr pon jedan ducan, uto odmor, sri drugi… I tako… Dio cu preko neta jer ima popusta i jeftinije je… I evo nakon 4 tjedna laganini sopinga, moram narucit izdajalicu i spuzvu za prematalicu i mozda  jos par sitnica otic u dm, al i bez toga se moze. I danas na pregledu ja zatvorena, cervix uredne duzine za 31 tt… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Isabela - nastavak komenatara
    S druge strane, meni kad je ovo krenulo, prijateljica i kolegice su uskocile i bile su spremne ic u dm i slicno s video pozivima, ako ja bas ne bi mogla - nisam to ocekivala nit pitala, al same su se ponudile… Daj si vremena, pricekaj jos koji pregled jer je sa svakim tjednom beba jaca. Samo slusaj svoje tijelo, pazi se i pomalo - ovo je moje iskustvo, samo se nemoj forsirati, kako je dragi moj reko, a ako bas nece moc nitko ja (on) cu ic obavit osnovno pa cemo ostalo kad izades iz bolnice i dodes k sebi… Sto se popisa tice, poslikam ti sutra (danas sam jako iscrpljena od pregleda i vrucine), samo me podsjeti ako smetnem s uma, mozak mi je skuhan :) 

    Ispricavam se na duzem postu. Izabela imas vremena, “zlostavljaj” internet do sljedeceg pregleda, prijavi se za poklone za bebu od raznih firmi (mogu i za to napisat popis ako zelis) i sl 😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Ninche jupi za Ogtt! :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.