Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Bulba i loma Drzi te se Bice sve to dobro 🙏❤️
    Sanja meni su rekli da trebam samo doznaku od doktora kad budem isla na porodiljni-sad sam n komplikacijama .i da samo se potpisem tamo i to je to tako ki rekli .

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Bulba i Loma ovo sam čekala cijeli dan za pročitat. Tako mi je drago da ste zajedno,bit će kao da se znate 100 godina 😉 sad imate jedna drugu da si budete podrška i želim da vam sve prođe uredu 😊😘

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar Matea02

    Matea02

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Demetria

    bulba

    Cure evo samo info Loma i ja u istoj sobi i brojimo Dane… biti će sve ok, vjerujemo u to i držite nam fige 😘


    Cure držite se! Lakše je kad imaš nekog još 💕
    Jel ima koja problema sa plakanjem? Ja stalno plačem i plačem zbog svega ovo je užas, zbog svega, neznam šta da radim više.. tako mi je bilo već na početku i smirilo se kad sam počela pit tbl za štitnjaču, i sad sam opet vadila nalaze i opet su mi je povećan TSH bez obzira na terapiju.. da nije od toga? 

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Di mi je Skakavac? Tila san ti samo rec da cemo cini mi se imat problema sa narucivanjem one vrece za spavanje tj swaddle. Nisam nasla nigdi na amazonu da salju u hrvatsku. Nasla sam jednu britansku stranicu priko koje se moze narucit ali nemaju na zalihama broja i rekli su da uopce ne znaju kad ce dobivat velicinu S. Salje jos i kao sluzbena uk stranica tog branda ali je shipping 22 funte 😒 eto

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    jesenica

    Bulba i Lomaneka vi izbrojite čim više dana 🥰
    Demetria poprilično ovisi i o stanju prije trudnoće, al bar kao da si 4,5 mjesec. Uzmi u obzir da se maternica 9 mjeseci rasteže i postaje ogroman balon, nija bas da se iste sekunde vrati u početno stanje. A i ostalim organima treba vremena da se poslože natrag.


    Ma pitam čisto informativno
    I meni su rekli da donosiš doznake do tog datuma osim ako otvaraš porodiljni na prvi dan u mjesecu,zatvaranje komplikacija i otvaranje porodiljnog 
    Uglavnom tri papira pa obrati pozornost.
    Dinosaurus ja sam vidjela te vreće na wishu pa ih možda preko wisha naručim

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    A koje vrece tocno trazite Dinosaurus? 

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Demetria

    jesenica

    Bulba i Lomaneka vi izbrojite čim više dana 🥰
    Demetria poprilično ovisi i o stanju prije trudnoće, al bar kao da si 4,5 mjesec. Uzmi u obzir da se maternica 9 mjeseci rasteže i postaje ogroman balon, nija bas da se iste sekunde vrati u početno stanje. A i ostalim organima treba vremena da se poslože natrag.

    Ma pitam čisto informativno
    I meni su rekli da donosiš doznake do tog datuma osim ako otvaraš porodiljni na prvi dan u mjesecu,zatvaranje komplikacija i otvaranje porodiljnog
    Uglavnom tri papira pa obrati pozornost.
    Dinosaurus ja sam vidjela te vreće na wishu pa ih možda preko wisha naručim


    Ma ne virujem ja wishu ni aliexpressu i sl. kineskim stranicama za te neke stvari. Ne volim njihov materijal jer napisu da je pamuk a rijetko kad se dogodi da je to istina tako da bi ovo jedino u originalu.
    Marta “Love to dream” swaddle je u pitanju 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Joj cure bas ste me prepale…tko je napisao da se cerviks ne moze produzit…mene je sad tak strah. Doma sam na mirovanju i sve pet, pazim se, al pregled je tek 21.7., a očito se dotad svasta moze dogodit 😔 
    Meni je dr napisao cerviks 32 mm y oblik,.a nakon tjedan dana bolnice je napisal 38 mm t oblik, pa nebi valjda lagal…ajme bas sam uplašena sad. 
    Vidim da ste se sve pripremile, mene je još tak strah, taman sam misla krenut nakon anomalya, i onda puf bolnica…a sad me strah da de nekaj ne dogodi 😕 imam samo oblekicu zasad…nit kimbića nit kolica nit komode, nit ista za rodiliste, i sad će mi se to sve odjednom skupiti…najgore kaj nit ne znam kaj mi sve treba…

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Dinosaurus ako vam nesto treba s amazona narucit mogu uskocit.. Ja sam u De jos dva tjedna a onda idem za hrv

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Isabela imas vremena, polako.. I vjeruj doktoru, ipak ti on vodi trudnocu, zna sve o tebi i sto treba ciniti..
    Dinosaurus ja ovih dana tragam za time pa ako naidem negdje napisat cu.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.