Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina.Antares

    Tina.Antares

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Jesenske bebe III. dio ( u iščekivanju)
    DoraGucci 10.10.Curica💜ST
    Sretnapetra 15.10.🌞
    Martina1988 20.10.Curica💜PU
    Orangina 21.10.🌞
    Gonal 26.10.Curica💜GS
    Kikic 27.10.Dečko💙ST
    Mina 31.10.Curica💜Zabok
    Zojo 02.11.Dečko💙PU
    Matea2111 02.11 Curica💜NG
    Justagirl 03.11.Dečko💙
    Isabelagregorijan 05.11.Curica💜Zabok
    Malamala 06.11.Curica💜KC
    Jesenica 06.11.Dečko💙
    Halila 07.11.Curica💜KC
    Silvich 07.11.🌞
    Tina.Antares 08.11.Dečko💙Vinogradska
    Unakit 07.11.Curica💜
    Minie 09. 11.Curica💜
    Hip_hopsica 13.11.Dečko💙Petrova
    Larisa 18.11.Curica💜
    Shine 19. 11.Curica💜ST
    Mihach 19. 11.Dečko💙VŽ
    Tajchika 26.11.Dečko💙Curica💜ČK
    Lullee 02.12🌞

    stavljam ponovno listu terminuša, nije mi ulovilo sve kad sam kopirala :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina.Antares

    Tina.Antares

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Unakit

    Napokon 2804

    Unakit

    Demetria, mislim da je spala knjiga od cura koje se javljaju na Minu, Mateu, Zojo, Tinu, HipHopsicu I mene, sorry ako sam zaboravila jos neku.
    Ja sam ok za sto god se opredjeli vecina, imam WA i Viber.

    Unakit vidi ti usla u 39 tjedan, u terminu si i dalje u komadu..
    Bas sam sretna radi tebe 🥰🥰🥰

    Hvala draga 🥰🥰🥰 Sad se sramim bilo kakve misli a kad ce krenut vanka 😊


    Baš sam htjela komentirati kako usprkos svemu, dogurala si do 39tog tjedna! Bravo za mamu! :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    samomarina32

    Pozz svima samo da javim da san i ja za whatsapp/viber sta god ka sta san i nedavno vec rekla. 🙂 ne stignen se bas javljat stalno san u poslu al procitan vas svako malo kad uvatin vrimena.
    Za par dana imamo drugi pregled kod pedijatrice i jedva cekan da cujen koliko je napredovala i kako ako je. Nego ne znan ni sama sta bi sa cijepljenjem..tj sta sa radim. Muz nekako ne bi da se cijepi a ja ne znam.strah me da se cijepi a opet i da se ne cijepi ne znam nisan pametna. Kakvo je vase misljenje o tome,kako cete vi sa svojim bebama? 🤔


    Mi cemo sva propisana cjepiva za bebu. Osobno - protiv gripa cu primiti poslije poroda, protiv korone jedino kad budu dostupni kvalitetni a ne brzinski rezultati globalnog testiranja.

  • arya85

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pogotovo novim bebicama..
    Jasamja, Vitae i Teica cestitam na vasim srećicama.

    Moja dobro odspava prvu nocnu turu, tako od 8 pa minimalno 4 sata. I onda po noci svaka 3 se budi za am am. To mi je ok, jer bi mi inace cice ekspodirale. Ujutro jos bude ok, tad lezi na kaucu pa se igramo sa njom. Popodne je vise nanasanje i ljuljuskanje, nekad 5 minuta se sama zabavi u kolicima. S time da ona jede svakih sat i pol, a traje minimum 20 minuta, kako koji put. Tako da vecinu dana njupa a ostatak je treba animirat.
    Ni ja ne znam kako to promijeniti, ako nije po njenom plac i ako duze place to bude uzas, mislim da bi se ugusila od jecaja. Ja se nadam da ce se kroz mjesec dana malo prorijediti ta cesta hranjenja, pa joj polako i neke igracke budu zanimljive.

    Jos je ne bi u viper/njihaljku stavljala radi kičmice, s koliko bi vi poceli koristit takva pomagala?

    Koliko vama vasi daju vremena da se snađete i date jest? Moja meni 30 sekundi 🤣🤣 ako ne reagiram brzo odere se i cica strada ili iskopa oko.Prvo joj moram ruke imobilizirat sa dekom da ne mlatara njima…ovaj opis od Ninche mi je svjetski. Moja isto ima s vremenom takve nervozne ispade. Vecinom dugo ali aktivno jede i cesto tako zaspi pa je se moze preselit u krevetic, ili popodne kolica u boravku. Vidim da neke i s time se bore.
    ..
    Zvukove ispusta tu i tamo, ponekad kad je borba s cicom,onda je vise kao pitbull. Najvise volim kad misli da je bradavica spiza za van, pa neteze
    …akne…prava pubertetlija, svaki dan se osipa, to malo pređemo fizioloskom
    ..
    Starfish..drzim fige da sve bude ok, mogu mislit kako se sad osjecas i umires od brige. Ja vjerujem da ce to biti ok, pretpostavljam da ste ti i ped nosile masku i da bebici nece biti nista, uvijek je bilo da djeci ne bude nista. Javi kako proslo.

  • Avatar plavo_nebo

    plavo_nebo

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Whatsapp/viber tko zeli nek se javi na neboplavo69@gmail.com sa brojem moba pa cu sloziti :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    plavo_nebo

    Whatsapp/viber tko zeli nek se javi na neboplavo69@gmail.com sa brojem moba pa cu sloziti :)


    Javila sam ti se

    [lilypie.com]

  • Avatar samanta_98

    samanta_98

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 😁.. Baš i ne stignem pisati, svi rade, a ja ostajem sama sa malin, a još smo i goste imali pa glupo tipkati a ljudi u kući 🤷🏽‍♀️
    🔵
    Uglavnom, čestitam svim curama koje su rodile. Želim vam da brzo dođete kući sa svojim srećama (ako već niste) i da uživate u prvim danima, a i kasnije njihovog života. 🤗🥰
    Cure u isčekivanju, sretno vam i nek porod /carski budu što lakši i bezbolniji.. 🙂
    🔵
    Uglavnom, mali Lucas raste i uživa. Prava je mala maza (na mamu i tatu 😛🙈), obožava zaspat na prsima i tako se umiri isto kao da ga nema 😁. Na prošlom vaganju, tj prošli tjedan imao je 4,155kg, znači dobro je skupio gramića već i to mi je baš drago jer on dosta sisa i kažu mi da nema dovoljno mlijeka pa budem tužna.. U četvrtak imamo prvi pregled kod pedijatrice, pa ćemo vidjet šta ona kaže…. Jučer je imao neki ludi dan, dakle jede i ne prođe ni pola sata kako je završio i traži sisu, dam mu i opet isto. Cijeli dan je bio budan, a navečer kad je zaspao spavao od 22 i 30 do 4 i 15 🥳😂.. Moram priznati da sam se zabrinula da nešto ne valja, no čitala sam po internetu i kažu da je to takav dan kad hoće samo jesti 🤷🏽‍♀️🙈
    🔵
    Cijepljenje - ja sam za, ali samo za ona redovna koja sam i ja primila. Ova nova ništa, taj dio me ne zanima.
    🔵
    Vidim da ste pisale da biste se prebacile na whatsapp / viber, ja sam za ako smijem. Obziron da nisam bila tu od početka pa ne znam jel me primate. Češće i više bih vjerojatno pisala, a i podijelila bi koju slikicu s vama(tu nisam jer ne znam kako, a i nisam baš istraživala kako 🙄). Bilo bi mi drago ostati u kontaktu s vama, naučila sam dosta od vas i super savjete dijelite, baš ste mi drage 🤗🤗

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Javila se i ja 🥰… 

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar Ketty1309

    Ketty1309

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Evo i ja poslala mail. 
    Ne javljam se često ali vas pratim. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ketty kako je malena?
    Nisam ni ja ljulju jos upotrijebila, mozda kad bude imala 2 mjeseca.. 
    Mi smo valjda opet u skoku, danas treci dan.. Ali ovaj put sam i ja, gladna sam stalnoo🍪🍩🍧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.