Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Tejić bas mi je drago da si se javila i da je sve super kod vas 🥰
    .
    I ja sam za grupu, sviđa mi se forum i navikla sam na njega al mi je prejavno za puno stvari koje bih htjela podijeliti s vama. 😊 Ali bi još rado ostala s trudnicama u iščekivanju, bez obzira bilo grupe ili ne 🥰
    .
    Baš je lijepo vidjeti našu listu, kolko je to puno bebica rođenih a bit će ih još 😍 
    .
    Ja se jedva digla, složila flašicu i sad mali spava natrag 😪 kaj sad, da se dignem i iskoristim priliku da u miru operem zube i sve drugo ili da i ja probam još malo odapavati… 🙄🥴
    Dobro jutro svima 🤰🤱🍀💕

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Hvala cure… 
    Pročitala sve, napisala roman i onda mi se izbriše… Pa evo ukratko.. 
    Super smo, sisa + dohrana, cura prezadovoljna. Još nek bude sve dobro da nas danas puste kuci predvečer/navečer … Tako da mantramo samo pozitivno 💗. 
    Jedva čekamo ići kod tate 💗.
    Grupa viber ili već sta se odlucite ja sam za … 
    Cijepljenje - apsolutno da, sve sto ide redovno po kalendaru. 
    Korona/ ostale sve bolestine u ovo zimsko doba - apsolutno neizbježne … Ja sam se pomirila s tim da ce biti bolesna, jer neću ju ni držati pod staklenim zvonom, a i tata nam radi tu gdje radi tako da … Ako bude bila bolesna samo nek nam sto prije prođe i nek bude u sto blažem obliku. 
    Koliko kose ima to moje dijete … Ja se ne mogu načuditi, ne samo ja, nego nitko … Haha 
    Sad se odoh posvetiti gledanju tog smotuljka dok spava 💗… 

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    E i da… Cure moje terminu se, dođu oni kad se najmanje nadamo … Ja u nedjelju uopce nisam očekivala a kad ono - eto nje 😍, jedva dočekala vanka 😁.
    Tako ce i vama … Držim palčeve da sto prije krene i da sto kraće traje 😁😁😁😁

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    teica30

    Hvala cure…
    Pročitala sve, napisala roman i onda mi se izbriše… Pa evo ukratko..
    Super smo, sisa + dohrana, cura prezadovoljna. Još nek bude sve dobro da nas danas puste kuci predvečer/navečer … Tako da mantramo samo pozitivno 💗.
    Jedva čekamo ići kod tate 💗.
    Grupa viber ili već sta se odlucite ja sam za …
    Cijepljenje - apsolutno da, sve sto ide redovno po kalendaru.
    Korona/ ostale sve bolestine u ovo zimsko doba - apsolutno neizbježne … Ja sam se pomirila s tim da ce biti bolesna, jer neću ju ni držati pod staklenim zvonom, a i tata nam radi tu gdje radi tako da … Ako bude bila bolesna samo nek nam sto prije prođe i nek bude u sto blažem obliku.
    Koliko kose ima to moje dijete … Ja se ne mogu načuditi, ne samo ja, nego nitko … Haha
    Sad se odoh posvetiti gledanju tog smotuljka dok spava 💗…

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina.Antares

    Tina.Antares

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ja sam ažurirala listu jednu i drugu. Provjerite samo je l su datumi dobro upisani, malo je zeznuto kad prođe preko 30 stranica. 🙈

    jesenica držim fige da budu oba nalaza negativna, ako neće onda ćeš na sv duh? apsolutno te razumijem sa školom, mi žongliramo online školu, jezik i baletnu, muž radi od doma, a ja slazem nered koji je nastao nakon krečenja i sortiram stvari. pokušavam naći neki dom ili sigurnu kuću koji prima stvari u ovoj kovid situaciji jer sam valjda pet vreća robe i igračaka odvojila i sad se popikavamo po tome, a u spremište ne mogu s time. 

    mame koje ste imale kontrakcije pripremne koliko dana vas je to držalo prije poroda? ja ne mogu procijeniti, jer je kćer došla nakon probušenog vodenjaka i nisam stigla do ovog dijela prirodnim putem. 
    samo se nadam da će izdržati još barem tjedan dana u trbuhu, da sve odradim i da vidim sto će bit s tim granicama i svime s pravilima i mjerama oko korone. 

    mame koje muku mučite s dojenjem i dobitkom na težini, s kćeri sam naučila jednu stvar. ni patronažna, ni rođena mater ne mogu vam diktirati je l vaše dijete jede i treba li dohranu. isključivo vi svoje dijete znate, dok god su pelene mokre i beba je općeg dobrog stanja na jedno uho unutra, drugo van. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Moj je u bolnici dohranu dobio na flasicu, mala flasica sa dudom koja je kao bradavica i bez problema ju je pojeo… sad imamo MAM flasicu, i MAM dudu i one su nam dobre, ne dojam  ali se izdajam I dajem mu svoje mlijeko, lakse je za oboje jer znam koliko pojede I realno brze smo gotovi sa papanjem… u pola sata, max 45 min smo i papali i presvukla se i ja se izdojila… 
    Gledam slike kad je roden i sad, znaci totalna razlika, i razmišljam da pocnem vježbati ruke, pocinje biti težak 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Unakit

    Demetria, mislim da je spala knjiga od cura koje se javljaju na Minu, Mateu, Zojo, Tinu, HipHopsicu I mene, sorry ako sam zaboravila jos neku.
    Ja sam ok za sto god se opredjeli vecina, imam WA i Viber.

    Unakit vidi ti usla u 39 tjedan, u terminu si i dalje u komadu..
    Bas sam sretna radi tebe 🥰🥰🥰


    Hvala draga 🥰🥰🥰 Sad se sramim bilo kakve misli a kad ce krenut vanka 😊

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    jesenica

    Čestitke svim novim mamama 🎉🌸🎊
    Malo nam je kaotično jer imamo kombinacije online i klasične nastave i u običnoj skoli i u muzičkoj pa ne stižem pratiti vas.
    Tina danas smo bili na testiranju, sad čekamo rezultate. Što se mene tiče čim dođu negativni rezultati može krenuti porod.
    Sad sam pod stresom što ako slučajno budu pozitivni.
    I ja sam za grupe.
    Idem sad iščitati sve zaostatke.


    Jesenica, tebe zaboravih a sve smo u par dana, sorry. Bit ce negativan nalaz, samo da probamo proc kroz ovaj period sa sto manje stresa 🤞

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Mojoj malenoj su zbog tog testa podija probali dati dohranu ali oni daju na čašice.
    Tek nakon par bezuspješnih pokušaja, a ja izdojila mlijeko smo joj dali moje mlijeko na bocicu.
    Dakle možete osim šprice i bočice probati i na malu čašicu to su poput onih malih za urin bile ali još manje i mora beba biti budna i u uspravnom položaju.
    *
    Preživjele skok u razvoju…jedva… imala sam kratki slom jučer ujutro u 5:20 nakon cijele ne prospavane noći ali brzo sam se dovela u red i nastavila.
    Samo mi krivo što sam si sinoć odmrzla 2puta po 65ml za slučaj da imamo ludu noć opet i na kraju ona odluči ipak noć lijepo spavati.
    Tj prolazi joj skok…evo sad spavamo opet 2-3h i papimo u međuvremenu kad se probudi

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Jutro svima, citam leteci pa sry ak kaj zaboravim. 
    Ak je koja rodila cestitam!!!
    Grupa - moze, javite mail di da sibnem broj
    Tezina bebe - pomalo i sigurno - meni ga je patronazna 2 dana nakon izlaska iz bolnice izvagala da ima 500gr manje, na kraju vaga nije valjala… Nisu sve vage isto bazdarene, a ni bebe. U bolnici sam ga hranila na spricu i to ga stavila u narucje pored cice i lagano mu malo po malo spricala u usta (moj se bas nije opiro pa ne znam bolje od toga)… Drzte se, za izdojeno koristim avent i twistshake boce i nemamo problema, al to je stvarno kod svakog jako razlicito… Mislim da jedino sto pali je metoda pokusaja i pogreske…
    Cjepljenje - ja sam za.
    Korona - i tu se drzite i nadam se da ce vam svima biti negativni nalazi.
    Kao sto je neka rekla, mislim da nemamo izbora nego se svi zaraziti i nadati se sto blazim simptomima - ali da me jako plasi, da, najvise me plasi da me ne odvoje od njega (ako cu npr ja morat u bolnicu), ali se nekako nadam najboljem. 
    😘 Svima

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.