Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Aurora stvarno su korisne ove informacije,molim boga samo sa ne ishlape iz glave kad će bit najpotrebnije 😂 I nadam se da ću uspijem uhvatit se za koljena od trbuha za vrijeme tiskanja 😅
    Mc Mouse ovo ti je neki profi crtao ili? Izgleda predobro 😍😍
     
    Ajme cure 2h a ja tek sad legla u krevet,kad sam se vratila doma u pol 10 (sam išla ribat kupaonice i usisavat kuću) -jadni moji susjedi od te buke 🙈..tako da sam se sad tušnula i izvalila u krevet,kriza me doslovno rasturaju,Nemrem se okrenut sa boka na bok koliko bole 😏😏 

    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Mcmouse preèeeslstkooo 😍
    Mamuka eto ni ja ne znam zspravo kako sam rodila, a kako sam ih pitala za show nakon poroda zaborla sem pirst za pprod, jer je finale krenilo pred kraj smjene - how convenient- ip

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Npr volila bi znat zasto nidu cekali s posteljicama mego su ih odmah naon druge 

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Bebe cupali van…mob luduje sorry ljudi 😶

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Yel ženo pa ti skoro ni nemaš trbuh 😮😮 36 tjedana??


    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Mc_mouse - predobar crtež, Toni već ima lijepe uspomene, a nije još ni izašao, kad dobiš još fotki objavi :D
    Yel - ja sam dns punih 36 tjedana i moj trbuh tako ne izgleda….hahahah. Budem se popodne slikala.

    Mene su doslovno probudili bolovi u preponama. Pa sam se ustala da popijem magnezij. I sad ne mogu više spavati. Ako mi je teško s Mg, bojim se i pomisliti kako će biti za tjedan - dva kad ga prestanem piti -.-

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Ja se malo izlezavam u krevetu😂  
    Hope…tako i mene boli donji dio leđa da ne mogu ni spavati, okretanje me ubije🤔 Jos mi je najbolje dok setam al onda nakon par sati mi je trbuh ko kamen pa legnem pa me onda pocnu boljeti leda😂 Nikak dobro al prezivjet cemo jos malo. 
    Yel…trbuscic ti je mini! Bas super. Ja sam 35. tj i moj je ko lopta doslovno i primjetila sam da se spustio vec ponalo. Naravno da je pritisak i na mjehur😂😂😂😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Jutro, evo ja bila na wc-u i ispao mi sluzni cep… e sad moram cekati…porod moze bit isti dan a moze bit za par dana kolko sam cula… 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Hvala cure 😁 Nije profi crtao, od kume sestra. Znam i ja crtati ali ne mogu sama sebi pa me to zeza, obećala sam joj vratiti kad bude i ona trudna 😂😂
    Yel bio je samo ultrazvuk, bez pregleda. Prije tjedan dana me samo vaginalno npr. i tako očekujem da ce i u četvrtak….. eeeee i hajde da i ja od neke od vas imam. Veći stomak😂😂😂😂😂
    Belle sad ce to polakoooo. ❤️❤️❤️😁😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Hope i ja se tako okrećem. To je strašno 😂😂😂 hvala Bogu onome tko je izmislio “ljubavnika” (bananu) jer ja da to nemam smotala bi muža ispod sebe 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.