Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Mamasita - onaj neki krevet sa rupom u sredini….samo da ležim potrbuške….a još ako me i masiraju….uh uh :D
    Hope - da, zato je nama rekla da zatvorimo oči, zbog kapilara, a i napomenula nam je da si vizualiziramo lijepe stvari tipa kako držimo bebicu u naručju itd…. mada uz bolove, trudove, neudoban položaj…ako stignem disat kako spada bit će okej, a kamoli vizualizirati


    E da , da s rupom, iako bi za mene to trebala biti ogromna rupetina  hahahaha u biti to ne bi bio krevet vec otvor za naslonom za glavu i ruke i drzacem za noge hihi

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ma nema na cemu bilo sto mozete pitati mene nije sram ni o cemu pricati, ako ne zelite tu pred svima mozete me i na face-u dodati pa vam sve kazem i najvaznije ne uljepsavam nista haha


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Aurora, hvala ti na info. Stvarno punooo punooo pomogne! Moj muz je rekao biti samnom i nadam se da ce mi biti tolika podrska, dosad se uvijek pokazao uz mene 100%, a i mislim da je puno lakse kad je netko s tobom.Koliko sati si radala? Da li te cijelo vrijeme jako boljelo ili su najgori ovi pred kraj?
    Ja imam jako jakooo bolne menge i mislila sam uzet epiduralnu al s druge strane kad se sjetim igle u kicmi, ne znam ni sama hahahah jezus me hvata

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ja sam lezala na patologiji trudnice taj dan i dobila trudove u 10 u jutro i nisam htjela nikome rec nego sam hodala sve do 4 poslijepodne i kad me bas jako stisnulo onda sam im rekla i kad su me pregledali bila sam za dlan otvorena, tak mi je dr rekao! Zato hodajte dok god mozete pa makar i oko bolnice! Od ulaska u rađaonu do samog izgona 2 sata.
    Gle, sto se vise blizi izgon to su jaci bolovi, ja sam isto imala jako bolne menge, ovi pocetni se lako predisu ja sam imala one najgore sto se jave u leđima pa prelaze naprijed, nisam znala za sta da se prije uhvatim hahaha puno pomaze masaza leđa dolje nisko skroz, neka te muz masira i brise mokrom krpom! 
    Iskreno pred kraj sam vikala da ne mogu vise i u tri tiskanja nakon toga rodila! Sto jace tiskas to manje osjetis bol jer je osjecas DOSLOVNO kao da ides kakati te zadnje moras nekako izdrzati!
    Meni je dobro rekla jedna kolegica, kad mislis da ces umrijet, neces nego ces rodit hahahah
    Inace sam po prirodi dosta osjetljiva i plasljiva ali izdrzala sam pa ces i ti, stavi si u glavu da ti se nemre nista dogodit 


    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Iii da pripremite muzeve na puuuno krvi!
    Babica ce vam masirati međicu cijelo vrijeme i osjecaj nije ugodan ni malo, lagano pece 


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Jao, hvala ti puno, super mi je kad netko ovako razumno prica i opisuje, da se ne uvelicava! Jel te mogu ja dodati na faceu? Nekidan sam vidjela da si Sanjchi napisala da se zoves Matea pa ak ti nije bed da mi napises pod kojim si imenom na faceu ili prezime pa te dodam :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Naravno Matea Kozarić mozete me slobodno dodati 😊😊


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Evo dodala sam te, imam zajednicki profil s muzem :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    Ovak: kad tiskas glavu na prsa, privuces rukama koljena prema sebi i tiskas kao kad ides kakat pa kad prođe trud izdahnes i nastavis malo disati pa ubrzo ide drugi!
    Nisam uzela epiduralnu ni nista, zato me i boljelo jako haha
    Na porodu mi je bila vjencana kuma, i puuuuno mi je znacilo to, samnom je prodisavala trudove, tjesila me, brisala lice mokrom krpom sto je velikooo olaksanje, davala mi labello, i rekla kad je glavica bila vani haha vjerujte da je velika pomoc kad imate nekoga s vama !
    Sto se tice zatvorenih ociju meni to nitko nije rekao ali mi je bilo prirodno dok tiskam zatvorit ih jer se naprezes jako! I morala sam skinuti naocale!


    Ajme puno, puno hvala, taj dio disanja prilikom izgona mi nije bio jasan. Mene strah tog “držanja daha” hahahha, što ako ispušem prilikom tiskanja   
    Koliko cca. traju trudovi prilikom izgona? 15-30 sec., minutuuuu? 

    Ja ću se maksimalno skoncentrirati na disanje, na tiskanje i sve. Mislim da je bitno stanje u glavi, ono, moraš i ajde sad. Naravno, lako je sad pričati…. 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    I da, potpisujem Mamasitu, hvala ti na svemu Aurora , napokon da ti netko sve lijepo objasni 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.