Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Evo mene ko padobranac…. Cujem da su vijesti s pregleda super tako da mi je to drago cuti… 
    Strah od poroda- nekako ga za sad nemam nekako mi je sve to ono mora se pa cemo izdrzat… Lakse mi je i zbog toga sto i muz ide sa mnom…. 

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Nemam ni ja ovlazivac zraka 😐 Nismo to nikad koristili

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ovlazivac zraka nemamo, mi.imamo odvlazivac 😄 previse vlage bude kad krene zima i sezona grijanja 

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu
    Ako netko treba 😊
    Ako netko treba 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    sretna

    Ovlazivac zraka nemamo, mi.imamo odvlazivac 😄 previse vlage bude kad krene zima i sezona grijanja


    Tako i kod nas 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Jel vas zna dole kao stipkat, pritiskat? Ne znam kako bih to opisala…mene vec 2 dana bas pi pi zna kao da me stipne pa pusti, tako neka bol/osjecaj. I ja skupim noge hahaha reko da se ne otvaram. Idem u cetvrtak na pregled pa bas cu pitat doktora a i bas me zanima jesam zatvorena i jel sve dobro

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Suncokretice ja sam isto uzela jednu na placu ali nije bas za dojenje, no ima gumbice naprijed, 50 kn. Planiram uzeti jos dvije, a grudnjake za dojenje u HM-u isto. 
    Strah od poroda jos nemam jer potiskujem razmisljanja o tome 😂 Beba je velika, ja sam mala, ako krenem previse razmisljati mogu samo biti u paranoji. Sve to moramo proci, pa kako bude. Dena mene isto hvala mala panika imam li sve, nije mi termin tako blizu kao tebi ali svejedno! Mi kao imamo sve a jos puno toga fali. Al eto ne treba ni tu biti u panici, znam curu koja je zavrsila nenadano na porodu, mjesec dana prije, nista nije imala. Svi su se organizirali i za dva dana je imala sve spremno, tako da realno sve se to da rijesiti u sekundi samo onda bude skuplje neko kad kupujes postepeno i naravno stresnije je. 
    I kod nas je zahladilo, bili smo sad na picu i ja sam preko haljine imala traper jaknu i gole noge, bome je bilo svjeze! Al neka, bolje mi je to od onih vrucina! 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Barbs sutra u 11 je pregled.
    Violeta jer mozda onako da pecne? To se meni desava.
    Ma mene nije strah poroda ( pretpostavljam da zato jer neznam kako je) al me danas uhvatila panika dal imam sve, tolko da sam u pola 9 isla u ducan da kupim flasirane vode i cokoladice za bolnicu i jos neke stvari z kucanstvo, a dobro znam da moze muz skoknuti ako zatreba. Osjecam se ko kad se pakiram pred put 😏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Evo cure i mi da vas pozdravimo.. 
    Super za uredne preglede..
    Dorja,sada lijepo uzivajte doma.. 😉
    Mi imamo pregled tek slijedecu srijedu,gdje nam je rekla raditi bris za streptokok i po prvi put idemo na ctg,taman u srijedu ulazimo u 9-mjesec i onda kod doktorice imamo pregled i ctg svaki tjedan do termina.. na termin se javljamo u bolnicu i onda dole idemo svako 2 dana dok ne rodimo (ii ako izdrzimo do termina,ja imam osjecaj da neccu) 

    [lilypie.com]

  • Avatar IvanaIvica

    IvanaIvica

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    evo ovo mi je stiglo sa one stranice Darino baby😍😍😍😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.