Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    christyy

    Hvala ti probat cu sacekati jos tih dva-tri dana ali nestrpljivost ce me ubiti


    Nista ;) i ja i muz pokusavamo vec 11 mjeseci i sada smo nestrpljivi da vidimo sta ce biti.
    Nadam se i drzim fige da je trudnoća piši nam i obraduj radosnom vješču

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Anonimni✌✌☝☝👌👌 Korisnik💞💝💟💖

    christyy

    Hvala ti probat cu sacekati jos tih dva-tri dana ali nestrpljivost ce me ubiti

    Nista ;) i ja i muz pokusavamo vec 11 mjeseci i sada smo nestrpljivi da vidimo sta ce biti.
    Nadam se i drzim fige da je trudnoća piši nam i obraduj radosnom vješču


    Sutra bi vjestica trebala stic. Nadam se da nece… drzim nam fige objema :) 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    christyy

    Anonimni✌✌☝☝👌👌 Korisnik💞💝💟💖

    christyy

    Hvala ti probat cu sacekati jos tih dva-tri dana ali nestrpljivost ce me ubiti

    Nista ;) i ja i muz pokusavamo vec 11 mjeseci i sada smo nestrpljivi da vidimo sta ce biti.
    Nadam se i drzim fige da je trudnoća piši nam i obraduj radosnom vješču

    Sutra bi vjestica trebala stic. Nadam se da nece… drzim nam fige objema :)


    I ja nama drzim fige objema, nadam se da ce nam uspjet draga <3.
    Jer obje zelimo djete.

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Drage moje proslo je dva dana od ovulacije, a ja stalno idem mokriti skoro svakih pet minuta i boli me stomak i lijevi jajnik, umorna sam jako.
    Dali moze biti trudnoca jos 12 dana do vještice.
    Kada bih mogla napraviti test ako je ne dobijem.
    Molim sto brzi odgovor neko, jako sam nervozna.

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Anonimna cekaj dan menge ili kad izostane dan dva najbolje za test. Tada ce ti vjerojatno test biti tocan zelim ti plusic i sama znam kako sporo prolaze dani od ovulacije do ocekivane. Ja nisam imala neke drugacije simptome al sam imala suncani iscjedak dva tri dana nakon ovulacije i tek sad sam skuzila da mi je to bio neki znak da se nesto dogada iako tad nisam znala. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Anonimna samo se opusti…nadam se da ste uspjeli, ali probaj bez nervoze, jer nervoza i stres cuda cine…i zbog toga ti moze cak i kasnit M…
    test napravi na dan neocekivane M…sretno ti!
    …a ako pratis slucajno rukomet, savjetujem da ga danas ne gledas, jer ne treba ti dodatna doza nervoze 
     

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Anonimna tesko da mozes vec imati sve simptome odnosno vrlo cesto to psiha nam radi. Najbolje je radit test dan iza izostale menge. Zelim ti puno uspjeha i da bude +. 
    Ami sorry ja sam mozda malo dibidus al sto je to suncani iscjedak? Mozda pitam glupost al stvarno nisam cula za takav do sad pa me bas zaintrigiralo. Kako tebi tece T?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Nisi Grizli nikako. To je veliki kao mlijecni iscjedak. Meni npr neuobicajeni jer ga nikad nemam a bas tad sam ga imala npr kad bi isla na wc i obrisala se bas bi puno toga bijelog bilo onako bas mlijecno. I nisam obracala paznju na to dok nisam isla na pregled pa mi je dr rekao da je to normalno da zene imaju kad se gnjezdi jajasce. I da se to tako zove pa sam nasla na netu da se dosta zena susrelo s tim. I tek kad sam saznala za T sam povezala da je to bio prvi znak:) evo trenutno da pokucam super imala sam desetak dana smedji iscjedak al pijem utrogestan mirujem kolilo mogu i zasad je sve ok;) Drzim vam svima fige za plusice! 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure puno, i ja se nadam da ce biti plus, jer silno zelimo bebicu.
    Ipak ako sam trudna ovo nam je prvo.
    A i vama ako je neka od vas ima simptome ili nesto zelim vam puno srece i jedan veliki + <3 <3 

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pokusavamo vec dugo napraviti 11 mjeseci i sada se nadamo plusicu.
    Silno zelimo da vještica ne dode i da sto prije ugledamo nase malo zlato.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.