Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Meldi  Softic

    mamika3

    Trudnoca je sigurno,samo idi kod ginica da ju potvrdi!Inace,cestitam ti!Krasan poklon za Novu godinu!!!!Zelim ti skolsku trudnocu,da uzivas u njoj i jednu zdravu bebicu!
    😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘hvalaaaaa


    Pluscina ko kuca zeno! Cestitam i ja

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • sana1205

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage moje , nova sam ovdje, ali već nekoliko dana čitam forume na klokanici.
    Muz i ja ovaj mjesec smo prvi put radili na bebi, odnose smo imali 3 dana i 2 dana prije ovulacije.
    Odmah nakon ovulacije primjetila sam neke simptome ili razlike naspram prijašnjih ciklusa. Naime, grudi tj bradavice su me odmah nakon ovulacije počele boljeti, grudi od pazuha prema središtu, lagani grčevi u maternici prisutni su svaki dan, ali drugačiji nego u pms-u, bol u donjem dijelu leđa, bol u zdjelici i kukovima, tjelesna temperatura mi je svaki dan već 12 dana od 37 do 37, 5 C. Imam lagane mučnine u popodnevnim i većernjim satima ( ali ne svaki dan). Lagani naleti vrućine su prisutni, 2 noći sam imala drhtavicu, pa sam se onda dobro preznojila, nesanica. Danas, nakon odnosa, tj brisanja sam primjetila na papiru malo smeđkastog iscjetka, kasnije više ne. Mengu trebam dobiti za 2 dana, radila sam prije 2 dana test ( znači 4 dana prije slijedeće menstruacije) i bio je negativan. Brzo se uspuham pri penjanju uz stepenice i povremeno su mi prisutne lagane vrtoglavice. Šta mislite ? Hvala.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    sana1205

    Drage moje , nova sam ovdje, ali već nekoliko dana čitam forume na klokanici.
    Muz i ja ovaj mjesec smo prvi put radili na bebi, odnose smo imali 3 dana i 2 dana prije ovulacije.
    Odmah nakon ovulacije primjetila sam neke simptome ili razlike naspram prijašnjih ciklusa. Naime, grudi tj bradavice su me odmah nakon ovulacije počele boljeti, grudi od pazuha prema središtu, lagani grčevi u maternici prisutni su svaki dan, ali drugačiji nego u pms-u, bol u donjem dijelu leđa, bol u zdjelici i kukovima, tjelesna temperatura mi je svaki dan već 12 dana od 37 do 37, 5 C. Imam lagane mučnine u popodnevnim i većernjim satima ( ali ne svaki dan). Lagani naleti vrućine su prisutni, 2 noći sam imala drhtavicu, pa sam se onda dobro preznojila, nesanica. Danas, nakon odnosa, tj brisanja sam primjetila na papiru malo smeđkastog iscjetka, kasnije više ne. Mengu trebam dobiti za 2 dana, radila sam prije 2 dana test ( znači 4 dana prije slijedeće menstruacije) i bio je negativan. Brzo se uspuham pri penjanju uz stepenice i povremeno su mi prisutne lagane vrtoglavice. Šta mislite ? Hvala.


    Za bilo kakve konkretne simptome trudnoce je prerano. Iscjedak koji opisujes moze biti od odnosa,  moze biti implatacijsko krvarenje ili jednostavno znaciti da ces uskoro dobiti menstruaciju. Jedino sto mozes je pricekati da menstruacija doista izostane,  pa ponoviti test. Prvi si napravila prerano,  i ako jesi trudna razina bete u organizmu nije jos dovoljno viskoa da bi ju test ocitao. Dakle pricekaj izostanak menstruacije i napravi test s privim jutarnjim urinom. Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Imam pitanje ja i decko vec dugo pokusavamo na bebi i jako me zanima koliko dana iza ovulacije mogu ostat trudna, i koliko puta bi trebali u mjesecu imati spolni odnos.
    Meni je ovulacija 22.1.2018, a spolni smo odnos imali 20.1 i 21.1.2018 i na dan ovulacije smo imali spolni odnos 22.1.2018 i ako imamo dan poslije ovulacije, dali mogu zatrudnjeti.
    Molim vas neka netko sto prije odgovori jako mi je hitno.
    L.p <3 svim onim zenama i curama koje pokusavaju zatrudnjeti drzim fige i neka dode beba sto prije.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Anonimna ako znas kad ti je ovulacija najbolje je imati odnosne svaki drugi dan prije O, na dan i nakon. Jajna stanica traje svega 24h tako da svakako ne bi skodilo imat odnos i dan nakon O.  Inace kazu da odnose je najbolje ciljane pocet 5-7 dana prije O. Sretno!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Pa naravno da mozes!! Nego kad se bebe delaju nego kad ovuliras 😂 samo se vi jos koji put podruzite za svaki slucaj ! Sretno

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure puno danas mi je dan iza O pa cemi probat još jer imali smo spolni odnos 20.1 i 21.1 dva dana prije ovulacije i na sam dan i danas dan poslije O cemo još i onda sami cekat moramo.
    Hvala na podršci svima <3 <3

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke I mi pokusavamo i M treba stici 25. ali ja sam toliko nestrpljiva da bih odmah test napravila… Neki simptomi su tu ali me strah da si nisam sve umislila… Strah i uzbudenje u isto vrijeme :/

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    christyy

    Pozdrav curke I mi pokusavamo i M treba stici 25. ali ja sam toliko nestrpljiva da bih odmah test napravila… Neki simptomi su tu ali me strah da si nisam sve umislila… Strah i uzbudenje u isto vrijeme :/


    Mozda i nisi umislila pogledaj za par dana napravi test ako nedode m i vidjet ces
    Sretno :)

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Hvala ti  probat cu sacekati jos tih dva-tri dana ali nestrpljivost ce me ubiti 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.