Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvanaP08

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam pitanje i molim vas da mi sto prije odgovorite.
    Prije tjedan dana sam imala prvi put seksualni odnos, nisam izgubila nevinost ali je, kako je on rekao, malo (“svrsio”) u mene. Evo vec para dana imam cudne ali jako slabe bolove u maternici, danas me lijevi jajnik onako bolucka i stalno ispustam plinove te dva puta u danu mozda, obavljam tvrdu stolicu. Za 6 dana trebam dobit menstruaciju i znam da trebam pricekati da vidim hocu li je dobit ali me zanima vase misljenje kakvi su ovo bolovi i da li je to mozda trudnoca? Jer iskreno ne zelim sada ostati trudna.

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 968

    Prijavi adminu

    Oprosti ali moram pitati… Kako si nevina, a on je “malo svršio” u tebe? 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Oprosti ali moram pitati… Kako si nevina, a on je “malo svršio” u tebe?


    To sam prvo i ja pomislila, ako ste imali odnos nisi vise nevina….Ivana koliko imas godina? Ako je svrsio i ako su ti plodni dani sve je moguce. Mozda sad stalno mislis o tome pa ti se cini da imas sve te simptome

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • IvanaP08

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pa nije me probio a svrsio je u mene. Ne znam da li je to uopce moguce, ali ostala sam nevina nismo imali odnos do kraja, nije me probio samo ali je na kraju svrsio malo u mene a malo na krevet 

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Postoji mogućnost trudnoće ako su ti bili plodni dani, ali isto tako može biti i na psihičkoj bazi ako si sad u strahu da si ostala trudna. Ja osobno mislim da je možda ipak prerano da bi dobila simptome trudnoće, tako brzo. Ali sve je moguće, tako da jedino šta možeš je pričekati nekoliko dana, pa ćeš vidjet kako će se stvari razvijat..I ako do sad nisi bila kod ginekologa, vrijeme je za redovite godišnje preglede. Želim ti sreću da ti bude kako si sama želiš 🙂

  • IvanaP08

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Dobro, a da li neka zna od vas kako su nastali bolovi u jajniku, zasto imam te neke slabije bolove to me muci iskreno. 

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    IvanaP08

    Dobro, a da li neka zna od vas kako su nastali bolovi u jajniku, zasto imam te neke slabije bolove to me muci iskreno.


    Kada ti je bila zadnja menstruacija?

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 968

    Prijavi adminu

    Mislim da ti nitko nemože dati točan razlog… Mene npr zna zaboliti tijekom ovulacije, ne uvijek, ali zna se dogoditi… Zna me boliti prije nego trebam dobiti menstruaciju… Razloga može biti puno… 
    Ja ti također savjetujem da odeš kod ginekologa… Neznam koliko godina imaš, seksualno aktivna očito i nisi? E sad, dali si nevina ili ne to će ti gin reći, jer evo npr ja tijekom (ili nakon) prvog seksa nisam krvarila, a neke znaju krvariti… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mozda si ih imala i prije ali nisi obracala pozornost na to, a sada kada brines jesi li T ili ne osluskujes svaku sitnicu. Ali cure ti dobro kazu - ako si postala spolno aktivna trebala bi svakako ginekologu,  i drugi put koristite zastitu da se ne moras brinuti 😉

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • mrkaaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Cao svim djevojkama 😊 nova sam ovdje,pa.mi voljela cuti i podijeliti nkva iskustva sa vama

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.