Je li test pozitivan?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gera1uj

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pojavila se kontrolna linija, i skroz desno, na rubu neka čudna. Je li to pozitivan test ili nešto random? Nije odmah pokraj ove kontrolne kao što bi trebala biti

  • Gera1uj

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    pokušavam uploadati sliku a ne zeli..

  • Gera1uj

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    https://imgur.com/a/pwaJyQG [imgur.com]

  • Gera1uj

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    evo slika je na ovom gore linku. otkad znam za sebe, imala sam redovne menstruacije, sad mi kasni već 7 dana. napravila sam 4 testa dosad (ne odjednom, nego prošlih dana jedan dnevno), svi su bili negativni, i jutros 5. s prvom mokraćom, koji je ispao ovakav pa me zanima je li i taj negativan ili?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Negativan.

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Gera1uj

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Negativan.


    hvala na brzom odgovoru. brine me zašto mi onda kasni toliko, možda zbog stresa jer mi je u zadnje vrijeme dosta stresno na poslu i opterećuju me neke stvari… ginekolog mi je na godišnjem do 6. 9., valjda nije nešto opasno, čim se vrati idem na pregled

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Gera1uj

    SAYURI

    Negativan.

    hvala na brzom odgovoru. brine me zašto mi onda kasni toliko, možda zbog stresa jer mi je u zadnje vrijeme dosta stresno na poslu i opterećuju me neke stvari… ginekolog mi je na godišnjem do 6. 9., valjda nije nešto opasno, čim se vrati idem na pregled


    Vrlo vjerovatno taj stres, a moze biti jos dosta drugih razloga…7 dana kasnjenja test bi imao jasnu drugu liniju, trudnoca nije. 6.9 nije daleko, strpi se pa ces znati..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.