Ivf Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • baltazar7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok Društvo,

    Trebala bi mi pomoć.
    Da pojednostavim. 23.03 smo krenuli u postupak IVF. Transfer je bio 08.04 2x 7stanicni zametak. 16.04 pozitivan test. 17.04 pozitivan test. 22.04 pozitivan test. 23.04 beta 449 25.04 beta 1007. 29.04 beta 5309. 02.05 gestacijska na ultrazvuku. Tjedan dana nakon 7+3 ginekolog kaze da nešto nije ok jer nevidi plod. Tjedan nakon je bio 8+6 i kaže vidim dvije žumančane sa naznakom ploda. Danas 10 tjedana kaže vidim 1 žumančanu i amnionsku, ali otkucaja i dalje nema. 
    Ginekolog računa trudnoću od 23.03 jer su tada bile zadnje stvari. Mene to sve buni.

    Ja znam da je od tada nemoguće računanje, ali me interesira ima li ko taktvo iskustvo?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.