Inzulinska rezistencija i Siofor

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    alma199

    alma199

    Pozdrav,

    ja pijem treci mjesec Siofor zbog blage IR i Pcos. Dva puta po 500 mg. Uz to koristim Inofolic prašak. Menstruacije se postepeno dovode u red na 35-40 dc. Prethodni mjesec je bila potvrđena ovulacija ali od T ništa. Sada čekamo kontrolu da vidimo daljnje upute. M 26 god, ja 25. Trudnoća nije ostvarena godinu i pol. Sretno ! Da sto prije ugledate svoj plusic. Javite vaša iskustva. Mi nismo u postupcima jer se doktor nada da bi trebalo doći prirodnim putem.

    Sanjich , Tiki 92
    Da li je neko aktivan na forumu??


    Alma obje smo aktivne na potpomognuta oplodnja vol4.. Sad sam bezveze isla njuškat od dosade po temama pa vidim da si pisala..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.