Humana reprodukcija-prvi pregled

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina511

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Lavica 🌸

    nina511

    Dobro jutro zanima me dali ce moj decko ic na preglede posto mu je zadnji spermogram pokazao dijagnozu normalnozoospermiju

    Ovisi, to bi trebala ti pitati doktora/doktoricu.. U nekim bolnicama pratnja je strogo zabranjena.
    Kod mene (Istra) MM moze doci, tj na nalazu bas pise “doci sa pratnjom” (ista dijagnoza normozoospermija)

    Ok  a sta su  ti rekli  dali s tom dijagnozom normozospermija dali cura ili zena moze zanjet 

  • nina511

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Lavica 🌸

    nina511

    Lavica 🌸

    nina511

    Dobro jutro zanima me dali ce moj decko ic na preglede posto mu je zadnji spermogram pokazao dijagnozu normalnozoospermiju

    Ovisi, to bi trebala ti pitati doktora/doktoricu.. U nekim bolnicama pratnja je strogo zabranjena.
    Kod mene (Istra) MM moze doci, tj na nalazu bas pise “doci sa pratnjom” (ista dijagnoza normozoospermija)
    Ok a sta su ti rekli dali s tom dijagnozom normozospermija dali cura ili zena moze zanjet

    Normozoospermija znaci da je sve uredno, ne brini 😁


    Ok   hvala 

  • nina511

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    nina511

    Lavica 🌸

    nina511

    Lavica 🌸

    nina511

    Dobro jutro zanima me dali ce moj decko ic na preglede posto mu je zadnji spermogram pokazao dijagnozu normalnozoospermiju

    Ovisi, to bi trebala ti pitati doktora/doktoricu.. U nekim bolnicama pratnja je strogo zabranjena.
    Kod mene (Istra) MM moze doci, tj na nalazu bas pise “doci sa pratnjom” (ista dijagnoza normozoospermija)
    Ok a sta su ti rekli dali s tom dijagnozom normozospermija dali cura ili zena moze zanjet

    Normozoospermija znaci da je sve uredno, ne brini 😁

    Ok hvala


    Dobro vecer zanima me    doktor ginekolog iz petrove  me poslao  da odem obavljat  slikanje maternice   i kad to obavim  da dodem opet kod  njega pa  me zanima    sto cemo dalje obavljat i ce nas poslat na MPO

  • nina511

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Lavica 🌸

    nina511

    nina511

    Lavica 🌸

    nina511

    Lavica 🌸

    nina511

    Dobro jutro zanima me dali ce moj decko ic na preglede posto mu je zadnji spermogram pokazao dijagnozu normalnozoospermiju

    Ovisi, to bi trebala ti pitati doktora/doktoricu.. U nekim bolnicama pratnja je strogo zabranjena.
    Kod mene (Istra) MM moze doci, tj na nalazu bas pise “doci sa pratnjom” (ista dijagnoza normozoospermija)
    Ok a sta su ti rekli dali s tom dijagnozom normozospermija dali cura ili zena moze zanjet

    Normozoospermija znaci da je sve uredno, ne brini 😁

    Ok hvala

    Dobro vecer zanima me doktor ginekolog iz petrove me poslao da odem obavljat slikanje maternice i kad to obavim da dodem opet kod njega pa me zanima sto cemo dalje obavljat i ce nas poslat na MPO

    Ne znam odgovor na to.. tj ima puno toga sto se radi i sve je individualno… Mozda koja druga cura zna vise…
    Ali, mene zanima nesto.. 🤭 Zasto ne pitate svog ginekologa sve sto vas zanima, sve nedoumice, sta vas ceka, itd..? 😊


    Ok 

  • Avatar WonderWoman

    WonderWoman

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Pozdrav… 🙂 Zanima me što će tiče Humane u Petrovoj.. Treba li se tamo osobno doći naručiti ili mogu preko tel, maila i sl? Naime, u SI sam do kraja iduceg tjedna pa… I ako znate, koliko se otprilike čeka na prvi pogled tamo?
    Unaprijed hvala na odgovoru 🥰

    🙋‍♀️ 34god.,sve u redu (AMH 43,3/2022.)
    🙋‍♂️33god., asthenozoo(1/23)
    🙏🤞🤰 ljeto 2020., aktivnije jesen 2020.I dalje u iščekivanju. 🏨BetaPlus
    4/2023-1.postupak, aspiracija, transfer 19.4.2023 ⛔, 2 ⭐⭐
    5/2023-FET, prirodni⛔, ostala⭐
    11/2023 - FET, stimulirani (Estrofem) 🤞, 10dnt➕, beta1-158,5, beta2-359

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.