Ginekoloski pregled - trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    sad ste me zbunile sa trudničkom knjižicom, ja ju uopće nisam dobila, niti mi ju je ginekolog spomenuo, idem kod socijalnog ginekologa ulazim u 29. tjedan, izvadila sam kompletnu krvnu sliku na početku, te krvnu grupu i Rh faktor, svaki mi put (svakih 5 tjedana) u trudničkoj ambulanti izmjere tlak i težinu i pogledaju urin s trakicom, napravi mi vag pregled i ultrazvuk preko trbuha. radila sam prošli tjedan i ogtt, i pijem folnu i željezo preko recepta plus prenatal i c vitamin koje kupim. ni riječi o trudničkoj knižici. a šta ona uopće služi?

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    u nju ti meni upisuju podatke s pregleda…i dobila sam ju u 12 tjednu na pregledu (sad sam 15) znači na prošlom pregledu… ugl. upisuju unutra tlak, podatke s uzv-a i slično … a isto sam kod socijalnog

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Ni ja ju nemam al vodim trudnocu u bolnici. Svaki put dobijem nalaz i kronoloski ih slazem u fascikl.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni je to sestra sama otvorila kod mog socijalca prošli put kad sam došla…  upisala podatke i to mi dala i onda je on još upisivao nalaze unutra i podatke s uzv-a

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Niti ja nisam imala trudnicku knjizicu i takoder sam vodila trudnocu u bolnici i slagala papire,,i jedan savjet (ovo vrijedi za Petrovu bolnicu) ako zelite sacuvati neke papire od tih pregleda (npr.tezinu bebice i slicno) fotokopirajte si ih jer vam u bolnici vrate samo par bitnih papira poput krvne grupe.. Meni je zao sta to nisam napravila jer sam htijela imati za uspomenu..pa eto da znate :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Kak to mislis? Uzeli su ti papire koje si donijela na porod ili ti nisu dali sve nalaze koje su ti napravili u bolnici?

  • Avatar Me&She

    Me&She

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    ja sam kod socijalnog al tu njižicu nisam imala ni za prvu trudnoću niti ju imam sada, jednostavno svaki put dobijem isprintan papir sa svime od pregleda i slažem ih na hrpu, a u Merkuru su mi ih sve vratili ništa nisu “zaboravili” tako da sad lijepo uspoređujem prvo s drugim :)

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    I meni u Merkuru sve vrate, cak sam potpisala da im uzimam i one njihove interne nalaze koje su radili dok sam tamo lezala koje inace ne daju… Koknem nekog da mi nesto uzmu 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Meni su vratili samo krvnu grupu,nalaz od stitnjace,urinokulturu,i tako te papire a ostatak nista .. Tako ni mojim cimericama nisu vratili tako je u Petrovoj pa eto ko ce tamo da znate…

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Meni su na Merkuru isto sve vratili, trudnicku knjizicu i sve ostale nalaze i papire koje sam donijela na porod.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.