Ginekoloski pregled - trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ma sigurno možeš! Da, ponesi sve, pogotovo ako će ti radit papu pa da ne radiš ponovno. Na prvom pregledu će ti radit i vaginalni uzv tako da uzmi i slikice.. Koliko si sad trudna? Moja preporuka ti je da ne trčiš odmah na pregled jer će ti se vidjet samo gestacijska vrećica ako je prerano..

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pa u principu radimo na bebi vec par mj . Al jos nije nista 100 jer cekam mjesecnicu. Al zelim se pripremit u slucaju da bude ovaj mjesec vise srece :)

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Sretno Samoja.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Samoja drzim palceve i saljem pozitignu vibru da se primilo i da se pokaze plusic na testu 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Samoja saljem pozitivne vibrice i da ugledate jedan lijepi plus 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    evo moje kombinacije….oduvijek idem kod privatnika, jednom bila kod socijalnog i zamjerio mi se samo tako uzasno grub i neprofesionalan ( znam da je vecina ok al opet)
    uzela sam si nakon tog zdravstveno osiguranje ( ugovorno dobrovoljno) koje me kosta 180 kn mjesecno.
    idem samo privatnoj ginicki koju sam sama izabrala a ima ugovor sa tim osig. Ne placam nista ( inace je oko 500 kn pregled) i sve pretrage opet obavim u privatnim poliklinikama tog osig. ( opet ne platim nista) .
    Svi su super ljubazni i profesionalni, dođem kad me naruce i odmah sam na redu ( svaka 4 tj) Uvijek se radi pretraga urina , vaganje, pregled i uzv…kasnije razgovor i dogovor za dalje…
    Tako sam vodila sve tri trudnoce i nikad problema, dapace, odusevljena sam.

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    evo i mene…meni privatnik vodi trudnocu, samo kad mi trebaju uputnice itd. idem kod soc. Pregled me kosta 500kn i napravi mi uvijek sve (urin, vaganje, uzv….) ja sam ovako prezadovoljna. SRETNO! 

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Ja vodim od pocetka u bolnici, socijalnom idem samo po doznake, dala mi je na pocetku D1 uputnicu… i krv i urin svaki mjesec preko soc, briseve i ostalo u bolnici..

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    SamoJa


    Dali ja mogu ic na prvi pregled kod privatnika pa se prebacit kpd socijalnoga poslje utvrdivanja trudnoce. Do sada sam imala privatnicu al socijalnog nemam al eto nasla sam ga pa bi se prebacila kod socijalnoga. Prvi pregled bi obavila kod privatnika da ne cekem dugo jer oni odma primjaju a ovaj drugi bi onda kod drzavnoga. Dal moram drzavnom onda ponjet neki papir od tog prvog pregleda u trudnoci od privatnoga?

    Možeš,tako sam ja napravila,na prvi pregled sam išla kod privatnice jer me ona odma isti dan naručila kad sam ju zvala,ona mi je potvrdila trudnoću,tek onda sam nazvala soc. gin. i rekla da bi se upisala kod njih i odma obavila pregled,ona me naručila za par dana i kad sam došla tamo sestra mi je otvorila karton a gin je napravila vaginalni uzv i papa test,dala trudničku knjižicu i sličicu i uputnice za one pretrage što se rade, i nije tražila nikakve papire od privatnice,to joj uopće nije bilo važno…

    I držim palčeve za plusić,sretno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar TetaDi

    TetaDi

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    evo da se i ja uključim…

    sad mi je 8 tjedana. na prvi sam pregled išla sa 3 tjedna jer mi je test pokazao plusić.
    Pregledala me i napravila uzv, ali rekla je da je još prepano da se bilo što vidi. dala mi uputnicu za krv i urin.

    opet bila na pregledu ovaj tjedan i samo me pregledala i rekla da je sve ok. dala mi uputnicu da za 3 do 4 tjedna odem u bolnicu na uzv- kao njihov je bolji….

    sad imam jedno pitanje- ne bi li trebala napraviti uzv prije, pošto još nisam ni imala pravi uzv kad se na prvom nije ništa vidjelo. da provjerim dal se beba dobro razvija i dal srčeko kuca?

    dal da odem prije na uzv ili da čekam kako mi je rekla?

    kakva imate vi iskustva?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.