Gdje ici na ivf postupak?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mia1411

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    S obzirom da sam upravo zavrsila prvi ivf postupak bezuspjesno, te posto svakako sama finansiram postupak, molim da mi predlozite gdje ste culi da su najbolji doktori, biolozi, gdje su najuspjesniji postupci? Dosta se prica o Ceskoj, ili Istanbulu, ima li neko konkretna saznanja?

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Mia, gdje živiš? 

  • mia1411

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ja zivim u BIH ali prvi IVF postupak sam obavila u zdravstvenom centru Dravlje u Ljubljani. Bila sam i u Podobniku tu sam zapocela sa nalazima medjutim nakon sto mi je dr. Alebic predlozio prije postupka da odstranim jajovod, koji je navodno neprohodan, to mi se ucinilo previse invazivnim i zato sam otisla u Ljubljanu. Tamo su rekli da nisu ta odstranjenje da za tim nema potrebe i tu sam odradila postupak. Medjutim nije uspjelo, ali mene je najvise razocaralo sto od 5 oplodjenih celija nijedna nije zamrznuta. Ne znam do cega to moze biti. Uglavnom voljela bih cuti iskustva gdje su najstrucniji kadrovi jer spremna sam da idemo bilo gdje, ako su ista vece sanse za uspjehom.

  • Mannta

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok, jel ko mozda zna gdje su najbolji doktori za IVF pošto mi je ovo prvi puta da idem, krenula sam 2019 ali sam ostala trudna prirodnim putem ali nažalost morala sam pobaciti. Sad pokusavam istražiti koje su najbolje bolnice za taj postupak, išla sam u 1 mj u petrovu ali doktorica mi nije dala bas do rijeci doc da kazem sto me sve muci i zanima nego me samo strasila zbog mog Dijabetesa tip 1 i moje tezine koje uspjesno rjesavam.
    Hvala

  • Avatar DadoBiotexcom

    DadoBiotexcom

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mia1411

    Ja zivim u BIH ali prvi IVF postupak sam obavila u zdravstvenom centru Dravlje u Ljubljani. Bila sam i u Podobniku tu sam zapocela sa nalazima medjutim nakon sto mi je dr. Alebic predlozio prije postupka da odstranim jajovod, koji je navodno neprohodan, to mi se ucinilo previse invazivnim i zato sam otisla u Ljubljanu. Tamo su rekli da nisu ta odstranjenje da za tim nema potrebe i tu sam odradila postupak. Medjutim nije uspjelo, ali mene je najvise razocaralo sto od 5 oplodjenih celija nijedna nije zamrznuta. Ne znam do cega to moze biti. Uglavnom voljela bih cuti iskustva gdje su najstrucniji kadrovi jer spremna sam da idemo bilo gdje, ako su ista vece sanse za uspjehom.


    Pozdrav Mia1411,

    Da li ste razmišljali o Ukrajini i njihovim klinikama za oplodnju ?
    Ja i moja žena smo imali odlično iskustvo sa klinikom Biotexcom.
    Mogu vam dati više informacija ako želite.

    L.P.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.