Dvije žene

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Maja.ja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Trebam vase misljenje. Ocajna sam ..
    Situacija je ovakva…nakon dugo godina nemogucnosti začeca , Suza i borbe ostala sam u drugom stanju.. 🤗 
    Ali situacija se iz prelijepe prelila u najgoru sa saznanjem da je druga zena ostala trudna sa mojim mužem nakon samo jednog odnosa.. kako ? 😩
    U  tih par godina prosli smo sve pretrage ja potpuno zdrava,suprug sa dijagnozom sporih spermija…receno nam je samo biti strpljivi i sve Ce doci na svoje ..i tako je i bilo.  

    Ali mene muci pitanje kako je nama toliko dugo trebalo,a druga zena trudna iz prve..? 
    Trebam vas savjet, mišljenje… 
    Hvala vam

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Nađi i ti sebi tuđeg muža pa iz prve ostani trudna, kad je bila nek je maskembal. 🤦‍♀️

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Žao mi je da kroz ovo moraš prolaziti. 
    Što se tiče tvog pitanja (po meni je to zadnja stvar trenutno koja bi te trebala brinuti), ima više mogućih objašnjenja: 
    1. Ne kaže se uzalud “dovoljan je jedan”
    2. Muški spermiji se u potpunosti regenriraju svaka 3mj, što znači da im i kvaliteta spermija može varirati u tim periodima (zato neki nalazi spermiograma mogu biti različiti kroz neko vremensko razdbolja). Za razliku od kvalitete jajnih stanica, kvaliteta spermija se lakše rješava i adresira. 
    3. Tko kaže da je ostala trudna od samo jednog puta? Izvini, ali ja ne bi vjerovala njemu na riječ. 
    4. Većina neplodnosti zapravo uopće nema uzroka, tj. uzrok je nepoznat. Postoji čak nešto što se zove “nekompatibilnost partnera”. Dakle može biti više uzroka. 
    Po meni bi se sad trebala fokusirati na sebe i svoju bebicu. 
    Puno je ovdje žena koje ti mogu dati savjete, ali mislim da ćeš naposlijetku odluku morati donijeti sama. 
    Sretno!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.