Dali sam trudna,?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Emmaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobila sam ili menstruaciju ili lazno krvarenje. U pon idem kod doktoraa jer me vec ovo mucii. Samo mi nije jasno kako curice sa 18 ostanu trudne odmah a mi koji zelimo se moramo muciti i patiti 🙁🙁

  • Veronika123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Danas sam isla ginekologu i poslao me vaditi krv i na pregled jos,beta je jako mala 12.7 i rekla mi doktorica da je to pocetak trudnoce da me zato boli tako..ujutro idem jos na ultrazvuk jedan i onda budu vidli kaj mi je jos,uglavom su rekli da je pocetak trudnoce ali me nebi trwbalo tako boljeti.. :)

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1071

    Prijavi adminu

    Cure, Evo da se I ja javim… 
    Imam slicne simptome. Probadaju me jajnici, i podrucje pupka vec tjedan dana. Takodjer me boli donji dio ledja. Danas mi je 28.dc, a po aplikaciji trebam dobiti sutra. Imam I zuckasti iscjedak. Test sam radila prije 3 dana, ali ne s prvim urinom I bio je negativan….
    E sad cu biti strpljiva I ponoviti test u petak, ako do tad ne dobijem… Samo se nadam da nije neka upala I da je ono sto zelim. Nadam se da ce nam svima biti 🤰
    Eto toliko od mene 😊

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Dali sam trudna,?

    Danas sam isla ginekologu i poslao me vaditi krv i na pregled jos,beta je jako mala 12.7 i rekla mi doktorica da je to pocetak trudnoce da me zato boli tako..ujutro idem jos na ultrazvuk jedan i onda budu vidli kaj mi je jos,uglavom su rekli da je pocetak trudnoce ali me nebi trwbalo tako boljeti.. :)


    Čekaj.. Takvi bolovi upućuju na početak trudnoće?
    Eto, nadam se da će sve biti u redu i čestitam! Nadam se i ja da će vam se svima želje ostvariti… Meni je sutra ići… Nikako dočekati… Pretpostavljam da je opet stres u pitanju… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Dali sam trudna,?

    Danas sam isla ginekologu i poslao me vaditi krv i na pregled jos,beta je jako mala 12.7 i rekla mi doktorica da je to pocetak trudnoce da me zato boli tako..ujutro idem jos na ultrazvuk jedan i onda budu vidli kaj mi je jos,uglavom su rekli da je pocetak trudnoce ali me nebi trwbalo tako boljeti.. 

     
    Ne želim te strasiti,ali beta 12.7  za 6.dan kašnjenja menstruacije nije baš obećavajuća…
    A i Ne Znam zašto te šalju na uzv jer 10ak dana od pozitivnog testa nemogu bas nista vidjeti na uzv… sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1071

    Prijavi adminu

    Dali sam trudna,?

    Danas sam isla ginekologu i poslao me vaditi krv i na pregled jos,beta je jako mala 12.7 i rekla mi doktorica da je to pocetak trudnoce da me zato boli tako..ujutro idem jos na ultrazvuk jedan i onda budu vidli kaj mi je jos,uglavom su rekli da je pocetak trudnoce ali me nebi trwbalo tako boljeti.. :)


    Nadamo se pozitivnom ishodu. 🤗 sretno na ultrazvuku i javi kako je prošlo. ❤️

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Cure, evo ja obavila pregled… Hvala Bogu samnom je sve u redu… Stres je ucinio svoje… Zato nema vjestice…

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.