Dali je moguca trudnoca???

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    A nezz jos cu ujutro napraviti pa ako ne bude nisgA onda cu zvati ginekologa svog iako su mi menge redovne,svakih 28dana ovo me bas iznenadilo mislim ja i suprug ne koristimo zastitu,ali ni ja ne pijem nikakve tabletice!a jos to ne svrsa u mene tako da nezz sta mislim ali je mozda kako ja kazem zalutao koji :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Najbolje vidi s gin

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Naravno 

  • Avatar adna77

    adna77

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz drage moje prosli put sam pisala pod nani 123 pa sam nesto pobrkala ali nije to bitno nego sad mi se deyava ovo imala sam zadnju mengu 26 .04 i ponovo trebam dobit za 4 dana ali imam sljedece simptome zuti iscjedak bolne grudi ali ne puno boli me cas na lijevoj cas na desnoj strani danas mi se povracalo ali nisam povratila nemam temp.a strah me jos uvik da kupim test jer sam imaala vec 6 spontanih i jednu vanmatericnu zbog diabetesa od kojeg bolujem od 12 god a sada mi je 35 i  imam redovne menge svakih 28 dana pa ako moze misljenje i savjet hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.