Dali je moguca trudnoca???

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ovako trebala sam dobiti 13.6:mengu ali menga se evo i dalje ne pojavljuje,jedino sto mi smeta to je ta glavobolja i zgaravica ja i suprug hocemo bebu pa evo cim zavrsim s poslom idem po test pa da vidimo sta kaze?jel moguca trudnoca?LP Katarina

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Moguca je, sretno 😊

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hvala,pravim danas test pa javim 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Uzmi i jedan za ujutro da napravis na prvi jutarnji urin da budes 100% sigurna, ja sam radila popodne i bio je + 

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da Ce biti i moj evo nemogu docekati 15h da odem s posla i da si uzmem test pa cemo vidjeti,svakako cu ja da uzeti 2 za danas i sutra ujutro :)😀

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Radila sam cim sam dodala luci test radila sam onaj hcg test jeftini bolje reec i nazalost | crta nisu dvje napravit cu jos ujutro sa prvim urinom 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zasto nisi uzela koji test bolji jer nakon toliko dana izostanka bi ti trebalo pokazati i posljepodne da si trudna

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela prije mozda neki 5dana onaj clear Blue i radila sam ga u popodnevnim satima i isto je bio negativan sad jedino ako je neka upala ili nesto,oplakala sam malo ali se evo nadam se da Ce ujutro biti sve drukcije :) 

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ali evo prije neki sat me poceo stomak boliti ne jako onako kao da cu dobiti iako ne boli tako jako nego skroz malo,a jos sam zaboravila reci imam bijeli iscjedak,moram cak staviti ulozak onaj dnevni da mi bas ne ide po gacicama

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Onda je.mozda kakva upala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.