Da li se treban brinuti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam u svemu i treba mi mala pomoc. Duze vrijeme smo radili na bebi no nisam mogla zatrudniti i jednostavno sam mislila da ce malo teze to ici kod nas, no dala sam otkaz i odmah nakon toga sam zatrudnila sto uopce nisam ocekivala😄😍 Ali jako jako smo sretni, s tim da se ja nista nisam informirala o trudnoci i svemu tome. Dakle jucer sam napravila test, 5 dana mi je kasnila i eto plusica😊 Zadnja mi je mentruacija bila 23.12. Kod ginica sam narucena 07.02., eh sad pocela sam se dosta informirati i vidim da se treba piti folna kiselina. Ja to nisam znala, niti sam je pila a sad sam u 5,6 tjednu trudnoce… Da li da uzmem na svoju ruku folnu kiselinu Novalac prije nego sto odem kod doktorice? Mogu li pogrijesiti sa time? Da li se sto lose moglo desiti bebi u tih 5 tjedana ako nisam pila folnu kiselinu? Hvala vam na odgovoru!❤

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Uzmi slobodno na svoju ruku, ili ako će ti biti lakše nazovi gin telefonski. 
    Imaš folat ili folacin,  koji su bolji oblici folne kiseline tj bolje se apsorbiraju pa si to kupi, tj pitaj u ljekarni.
    Puno žena ne pije folnu pogotovo dok ne saznaju da su trudne, ne brini :) 

  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    NatalijaLija

    Pozdrav cure, nova sam u svemu i treba mi mala pomoc. Duze vrijeme smo radili na bebi no nisam mogla zatrudniti i jednostavno sam mislila da ce malo teze to ici kod nas, no dala sam otkaz i odmah nakon toga sam zatrudnila sto uopce nisam ocekivala😄😍 Ali jako jako smo sretni, s tim da se ja nista nisam informirala o trudnoci i svemu tome. Dakle jucer sam napravila test, 5 dana mi je kasnila i eto plusica😊 Zadnja mi je mentruacija bila 23.12. Kod ginica sam narucena 07.02., eh sad pocela sam se dosta informirati i vidim da se treba piti folna kiselina. Ja to nisam znala, niti sam je pila a sad sam u 5,6 tjednu trudnoce… Da li da uzmem na svoju ruku folnu kiselinu Novalac prije nego sto odem kod doktorice? Mogu li pogrijesiti sa time? Da li se sto lose moglo desiti bebi u tih 5 tjedana ako nisam pila folnu kiselinu? Hvala vam na odgovoru!❤


    Cestitam na trudnoci!🤗🤗

    Ja sam na 1.pregled isla sa tocno 6tt i dr.mi je propisao tad folacin, mozes slobodno i kupiti i piti na svoju ruku, folna se cak preporucuje i prije same trudnoce za oni koji je planiraju, kod mene je bilo neplanski pa ja eto nisam nista uzimala😂 A mislim da se bebi ne moze nista desiti ako ne pijes folnu tih prvih tjedana, ja sam je uzimala od 6.do 12.tt. Zelim ti uspjesnu i skolsku trudnocu!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    @Embarasada @Mom_to_be22
    Hvala vam puno❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    NatalijaLija

    Pozdrav cure, nova sam u svemu i treba mi mala pomoc. Duze vrijeme smo radili na bebi no nisam mogla zatrudniti i jednostavno sam mislila da ce malo teze to ici kod nas, no dala sam otkaz i odmah nakon toga sam zatrudnila sto uopce nisam ocekivala😄😍 Ali jako jako smo sretni, s tim da se ja nista nisam informirala o trudnoci i svemu tome. Dakle jucer sam napravila test, 5 dana mi je kasnila i eto plusica😊 Zadnja mi je mentruacija bila 23.12. Kod ginica sam narucena 07.02., eh sad pocela sam se dosta informirati i vidim da se treba piti folna kiselina. Ja to nisam znala, niti sam je pila a sad sam u 5,6 tjednu trudnoce… Da li da uzmem na svoju ruku folnu kiselinu Novalac prije nego sto odem kod doktorice? Mogu li pogrijesiti sa time? Da li se sto lose moglo desiti bebi u tih 5 tjedana ako nisam pila folnu kiselinu? Hvala vam na odgovoru!❤


    ako mogu samo pitat s obzirom da meni dns kasni 6 dan.. dali ste test radili sa jutarnjim urinom ili ?? 
    Moji ciklusi su 30-31 zadnjih godinu dana tako da me ovo malo plaši ( da nije cista,upala ili nesto )
    Nadamo se trudnoći ☺️

  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    MaybeBaby s obzirom da ti 6.dan kasni mislim da je sasvim svejedno kad ces raditi test, vec bi trebao pokazati plus! Sretno!😉

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Mom_to_be22

    MaybeBaby s obzirom da ti 6.dan kasni mislim da je sasvim svejedno kad ces raditi test, vec bi trebao pokazati plus! Sretno!😉


    3.dan kašnjenja san radila u popodnevnim satima bio je negativan ..sad neznam dal da radim novi ili da cekam jos par dana 

  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    MaybeBaby

    Mom_to_be22

    MaybeBaby s obzirom da ti 6.dan kasni mislim da je sasvim svejedno kad ces raditi test, vec bi trebao pokazati plus! Sretno!😉

    3.dan kašnjenja san radila u popodnevnim satima bio je negativan ..sad neznam dal da radim novi ili da cekam jos par dana


    Jel znas kad ti je bila ovulacija? Ja sam radila 13.dan nakon ovulacije (dan prije ocekivane M) i odmah mi je pokazao itekako vidljiv plus.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Mom_to_be22

    MaybeBaby

    Mom_to_be22

    MaybeBaby s obzirom da ti 6.dan kasni mislim da je sasvim svejedno kad ces raditi test, vec bi trebao pokazati plus! Sretno!😉

    3.dan kašnjenja san radila u popodnevnim satima bio je negativan ..sad neznam dal da radim novi ili da cekam jos par dana

    Jel znas kad ti je bila ovulacija? Ja sam radila 13.dan nakon ovulacije (dan prije ocekivane M) i odmah mi je pokazao itekako vidljiv plus.


    Po kalendaru 13.1 taj dan smo imali odnose i 14.1 navecer sam osjetila grč u maternici nekih 2 ipo sata me držalo .. a nakon toga 16.1 i 23.1 odnosi isto bez zaštite sa ejakulacijom 

  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Najbolje ti je napravit jos jedan test pa ako ti bude negativan, a M ne dode, narucis se kod gin.pa da znas na cemu si! Drzim fige da vidis plus!🤞🤗

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.