Da li se treban brinuti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    idem poslije posla po test u 6 a u pon sam narucena kod Ginekologa 
    Hvalaa Vam ❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    MaybeBaby

    NatalijaLija

    Pozdrav cure, nova sam u svemu i treba mi mala pomoc. Duze vrijeme smo radili na bebi no nisam mogla zatrudniti i jednostavno sam mislila da ce malo teze to ici kod nas, no dala sam otkaz i odmah nakon toga sam zatrudnila sto uopce nisam ocekivala😄😍 Ali jako jako smo sretni, s tim da se ja nista nisam informirala o trudnoci i svemu tome. Dakle jucer sam napravila test, 5 dana mi je kasnila i eto plusica😊 Zadnja mi je mentruacija bila 23.12. Kod ginica sam narucena 07.02., eh sad pocela sam se dosta informirati i vidim da se treba piti folna kiselina. Ja to nisam znala, niti sam je pila a sad sam u 5,6 tjednu trudnoce… Da li da uzmem na svoju ruku folnu kiselinu Novalac prije nego sto odem kod doktorice? Mogu li pogrijesiti sa time? Da li se sto lose moglo desiti bebi u tih 5 tjedana ako nisam pila folnu kiselinu? Hvala vam na odgovoru!❤

    ako mogu samo pitat s obzirom da meni dns kasni 6 dan.. dali ste test radili sa jutarnjim urinom ili ??
    Moji ciklusi su 30-31 zadnjih godinu dana tako da me ovo malo plaši ( da nije cista,upala ili nesto )
    Nadamo se trudnoći ☺️


    Meni je oko 34dana ciklus bio, radila sam navecer test jer mi je ljekarnica rekla da slobodno mogu posto mi kasni 5 dana napraviti navecer😊 Sretnoo❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Zadnja menstruacija trajala mi je od 12.12. do 18.12. Inače mi menstruacije nisu redovite i često mi kasne. Partner i ja imali smo nezaštićene spolne odnose u periodu od 24.12. do 2.1. za vrijeme plodnih dana, koristili smo se metodom prekinutog snošaja. Dana 2.1. odjednom me oblila vrućina i imala sam blagu vrtoglavicu što nije uobičajeno za mene, a 3.1. na gaćicama sam uočila manju količinu krvi (jedan čep)..iduće dane uz par kapljica na ulošku curila mi je i krvava sluz koja je nekada bacala i na smeđu boju. Da napomenem, nisam imala nikakve simptome da ću dobiti menstruaciju, a inače uvijek znam dan prije nego što dođe. To je sve trajalo do 8.1. bez ikakvih bolova i smetnji. Znam ponekada osjetiti mučninu i blage vrtoglavice i često mi samo odjednom neka slabina prođe kroz tijelo. Zadnjih nekoliko dana osjećam blago probadanje u jajnicima te me u isto vrijeme probode u donjem dijelu leđa. Ako spomenuto krvarenje ne računam kao menstruaciju onda sam trebala dobiti 18.1., a ako računam kao menstruaciju onda je nova trebala doći 31.1. što znači da mi kasni dva dana. Osjećam mučnine tokom dana (najčešće navečer), blage glavobolje i vrtoglavice, zna me probadati u leđima i trbuhu, često imam nalete vrućine pa mi je odjednom hladno i ono što mi je novo je da sam napuhana od pupka pa na dolje. U međuvremenu partner i ja imali smo nezaštićene odnose (prekinuti snošaj) u periodu od 27.-29.1..Stvarno ne znam što da mislim i kada bih mogla napraviti test. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Draga pa najbolje bi ti bilo da kupis za pocetak test i napravis prvim jutarnjim urinom, ako tada ne bude jasnije odi svom ginekologu. Sretno!🙂

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    NatalijaLija

    Pozdrav cure, nova sam u svemu i treba mi mala pomoc. Duze vrijeme smo radili na bebi no nisam mogla zatrudniti i jednostavno sam mislila da ce malo teze to ici kod nas, no dala sam otkaz i odmah nakon toga sam zatrudnila sto uopce nisam ocekivala😄😍 Ali jako jako smo sretni, s tim da se ja nista nisam informirala o trudnoci i svemu tome. Dakle jucer sam napravila test, 5 dana mi je kasnila i eto plusica😊 Zadnja mi je mentruacija bila 23.12. Kod ginica sam narucena 07.02., eh sad pocela sam se dosta informirati i vidim da se treba piti folna kiselina. Ja to nisam znala, niti sam je pila a sad sam u 5,6 tjednu trudnoce… Da li da uzmem na svoju ruku folnu kiselinu Novalac prije nego sto odem kod doktorice? Mogu li pogrijesiti sa time? Da li se sto lose moglo desiti bebi u tih 5 tjedana ako nisam pila folnu kiselinu? Hvala vam na odgovoru!❤


    Cestitam! ☺Meni je isto zadnja menstruacija bila 23.12. i cim sam vidjela + kupila sam folnu kiselinu sama u ljekarni a kod ginekologa na prvi pregled sam narucena  12.2. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.