Čišćenje hematoma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Uhvati se s watcherom i prije, ali se zna ne uloviti, onda imas paniku samo, zato taj do Masa preporucuju da se koristi tek od 14 tt, a od 12 se moze sigurno uloviti lijepo.

    [lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Malo je posustalo. Nocas je bilo grozno. Sva sreća na normabelima,pa sam spavala do jutra. Sad je lakše. Nema panike, jos ako cujem srceko,bit ću skroz mirna.
    Hvala Vam, dame, na svemu!
    Malo je reći da ste divne 😘

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Panična

    Malo je posustalo. Nocas je bilo grozno. Sva sreća na normabelima,pa sam spavala do jutra. Sad je lakše. Nema panike, jos ako cujem srceko,bit ću skroz mirna.
    Hvala Vam, dame, na svemu!
    Malo je reći da ste divne 😘


    Drago mi je cut i sretno

    URL = https: //lilypie.com]

  • Jaccaa

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Teško je reći ne panici kad pokvariš u trudnoći. Ja se od 8tt borim s hematonima.Isto prokvavila i završava na hitnoj, ostala 5 dana u Zajcevoj. Jedan se očistitio isto tako sa smeđim komadima a drugi ostao jos uvijek,sad sam 16tt. Mirujem ne radim ništa,pijem duphaston 3*2 i svaki dan sam u wc sto puta. Sad sam bila na kontroli, smanjuje se hematon taj još jedan,bebe su ok, srca kucaju (blizanci) pa sam smirena. Gin kaže samo bez panike i stresa :-)  Tako da samo polako i smireno,jedino u slučaju krvarenje obavezno na hitnu. 

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Jaccaa, drago mi je da je sve ok s bebicama 😍
    Ja jesam prokrvarila,ali nisam isla na hitnu. Nocas se desilo. Sad je stalo. Tamo mi ionako daju samo utrogestane i da miruje. A to mogu i doma jer zvijeri na ginekologiji kod nas nisu ni za zivotinje. Mene izmasakrirali proslijediti put. Stavili u neku stali i dali neki stolnjakom da stavim umjesto uloska. Gnjusno nesto. Bojala se bakterija.
    Dr mi je rekla da ću jos krvariti a i moj ginekolog.
    Otici cu sutra kod njega. Vjerujem da je sve ok 😉

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Kupila sam baby watcher. Trebalo mi je malo dok nadem srceko, ali cula sam gaaaa!!!
    Sad sam sto puta mirnija.

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Panična

    Kupila sam baby watcher. Trebalo mi je malo dok nadem srceko, ali cula sam gaaaa!!!
    Sad sam sto puta mirnija.


    Drago mi je da si cula srceko i opusti se uzivaj slusajuci najljepsu muziku

    URL = https: //lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    bbrletic13

    Panična

    Kupila sam baby watcher. Trebalo mi je malo dok nadem srceko, ali cula sam gaaaa!!!
    Sad sam sto puta mirnija.

    Drago mi je da si cula srceko i opusti se uzivaj slusajuci najljepsu muziku


    Daaa!!! Divno je! Hvala na podršci i razumijevanju 😘

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Panična

    bbrletic13

    Panična

    Kupila sam baby watcher. Trebalo mi je malo dok nadem srceko, ali cula sam gaaaa!!!
    Sad sam sto puta mirnija.

    Drago mi je da si cula srceko i opusti se uzivaj slusajuci najljepsu muziku

    Daaa!!! Divno je! Hvala na podršci i razumijevanju 😘


    Kad je termin

    URL = https: //lilypie.com]

  • Panična

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    30.03. jedva čekam!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.