Cijepljenje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Neki su za neki ne kome onda vjerovati kad je i struka podijeljena.

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Be safe and watch SF

    Be safe and watch SF

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ja sam već pisala u onu drugu grupu vezanu za ovu temu, i iz iskustva vam mogu reći da sam cijepljena tokom trudnoće samo i isključivo jer nisam tad još znala da sam trudna i sve je u najboljem redu sad sam u 33tt beba se normalno razvija i obje se dobro osjećamo… Stvar je u tome da sam u veljači imala covid( asimptomatski) saznala sam na poslu kada smo se svi morali testirati na antitijela zbog kolege koji je zaražen došao u firmu … Cijepila sam se dva mjeseca nakon toga a tjedan dana nakon cijepljenja sam saznala da sam u 16tt… Nemojte misliti da me nije pekla savjest radi cijepiva ali svi pregledi su pokazali da je beba u najboljem redu a sam dokaz tome je to što sam na bolovanje otišla tek prije mjesec dana i to samo radi ove situacije sa novim valom covida jer radim u lokalnom dućanu gdje se nitko ne pridržava pravila, da je bilo sve u redu i dalje bi radila do sredine jedanaestog …

    Cijepljena pozitivnom energijom,nuspojave kronična netolerancija na negativu…

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Saznala si da si trudna tek u 16 tt? 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Be safe and watch SF

    Be safe and watch SF

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Saznala si da si trudna tek u 16 tt?


    Da nisam se zeznula… navikla sam na neredovite mjesečnice zbog policističnih jajnika, a simptome nikakve nisam imala niti sam se debljala, niti sam bila umorna, mučnine nikakve mirisi mi se nisu poremetili, grudi mi nisu naoticale nisam bila ništa više bipolarna nego inače tako da nije mi bilo ni na kraj pameti da bi mogla biti trudna već 16tt … a još ko šećer na kraju u prvom mjesecu sam bila radi ciste kod ginekologice i rekla je da sumnja da ću moći zatrudniti što je meni bilo ok jer nisam ni planirala imati djecu … Zato je sve ovo ispao u dodatan šok … 

    Cijepljena pozitivnom energijom,nuspojave kronična netolerancija na negativu…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.