Bolovi u ranoj trudnoći i hematom u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brineta23

    brineta23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jel tko imao bolove na početku trudnoće evo ja sam u 8tj trudnoće imam dosta bolova u trbuhu i još je doktor našao hematom iznad i koliko je to opasno pa jel to normalno da bolove dosta osjetim i zbog čega malo sam u panici jer mi rekao da moram mirovati i dobila tablete ustrogen tablete 3x2… jel imao iskustva sa time molim savjete

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ja nisam osobno ali znam zene koje su ga imale i morle su mirovati. Po mome misljenju pokusaj pratiti upute lijecnika, miruj i redovno koristi propisanu terapiju. Pokusaj sto manje biti negativna i bojati se da nesto nije u redu jer da ima razloga za paniku lijecnik bi te upozorio. Samo pozitiva i cuvaj svoju mrvicu 😊

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Imas ovdje vec temu za to!Ne znam ti link stavit pa upisi gore u pretragu-hematom u trudnoci!Ima pjako puno zena s istom tegobom!Ali i rjesivom!Sretno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • julija323

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz svima. 
    E ovako vidim da vecina zena ima iskustva s tim hematomima i svime. Iskreno ja nisam imala pojma ni sta on znaci nit koje probleme moze predstavljat u trudnoci dok i sama ga nisam dobila. Prosli tjedan ustanovila sam trudnocu 6 tjedana jad sam bila na pregledu kod svoje doktorice bilo je sve oke bez ikakvih anomalija. Par dana poslije, odem na wc i u mokrqci mi se pojavi obilnija kolicina krvi. Vec sam pomislila da je gotovo, posto sam u prvoj trudnoci imala zadrzani pobacaj. Otisla sam na hitnu i tu je doktor na pregledu i ultrazvuku ustanovio da srce bebe kuca ali dq su se pojavila dva hematoma ispod GV jedan u oko 1 cm a drugi oko 2 cm. Dobila sam Duphaston tablete i strogo mirovanje. I rekao mi je kao ako je sudeno beba ce otic s tim hematomima ali dokle god srce kuca vrijedi se boriti. I dobro dodem kuci bilo je obilnije krvarenje 2 dana i onda napokon nista. Odem kod svoje doktorice i kazem sve. Ona onako pogleda u mene i kao nemozemo mi tu nista ili ce se hematomi apsorbirati ili ce beba otici. I sad cekam srijedu da idem na pregled kod nje da vidimo sta se desava jel beba tu ili nije. Jer nisam imala nikakve bolove osim krvarenja. S tim da par dqna kako nije bilo nista jutros pri mokrenju ispadne komadic i to povelik te zgrusane krvi kao zele. Luda sam vise jer neznam sta da mislim. Jedva cekam srijedu i pregled. Pomogqo mi je dosta ovaj forum jer vidim da dosta zena je odrzalo normalnu trudnocu s takvim problemom. Sorry na opsirnosti ali mozda netko ima ovako slicno iskustvo pa da kaze 💋😉

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.