Bolovanje/komplikacije

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Drage zene, trudna sam 6+4 i bila sam kod ginica i vidila je GV u ZV 2mm. Rekla da na temelju tog ne moze otvorit komplikacije ni bolovanje. Ja sam njoj rekla da radim jako naporan posao, dizem tesko i da se osjecam lose( vrtoglavica i povrcanje povremeno) al ona tvrdi da ne moze nista.
    Dali je kome dao Dr.opce prakse bolovanje?

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    inaa7

    Drage zene, trudna sam 6+4 i bila sam kod ginica i vidila je GV u ZV 2mm. Rekla da na temelju tog ne moze otvorit komplikacije ni bolovanje. Ja sam njoj rekla da radim jako naporan posao, dizem tesko i da se osjecam lose( vrtoglavica i povrcanje povremeno) al ona tvrdi da ne moze nista.
    Dali je kome dao Dr.opce prakse bolovanje?


    Pa da, nazovi dr opce prakse i trazi bolovanje. Reci mu da ti nije dobro, da imas mucnine. Trebao bi ti dati bez problema.
    A gin tesko otvaraju komplikacije ako jos nema srcane reakcija. 

    Ja sam bila da 7+0 na pregledu i tad mi je otvorila komplikacije.
    Sretno ☺️

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hvala puno. Budem probala.

  • inaa7

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Aha..ma meni cak ni nebi puno trebalo. Trebam 5 dana jer idem na GO..a 9.8. Pregled pa bude vec 8+4 pa valjda bude se srceko culo😊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.