Bljuckanje kod beba: kada se zabrinuti i kako pomoći?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malisa23

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu


    ข้อมูลที่น่าสนใจและเป็นประโยชน์ ขอบคุณสำหรับความรู้ใหม่
    ufabet [ufa007.com]

    สมัคร ufabet [ufa007.com]

    ufabet [ufa007.com]  


    ufabet [ufa007.com]
    สมัคร ufabet [ufa007.com]
    ufabet [ufa007.com]

  • n0vi_tata

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    “Ako se sadržaj slijeva u uho ili u pluća, može doći do upale uha ili do upale pluća”
    Možete li ovo malo pojasniti? Zanima me malo više o tome pod kojim uvjetima može doći, na primjer, do upale uha, jer mi se često događa da bebi nakom bljuckanja mlijeko sklizne u uho, a nije uvijek moguće ili nije lako očistiti ga iz ušne šupljine. 

  • tataimama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    n0vi_tata

    “Ako se sadržaj slijeva u uho ili u pluća, može doći do upale uha ili do upale pluća”
    Možete li ovo malo pojasniti? Zanima me malo više o tome pod kojim uvjetima može doći, na primjer, do upale uha, jer mi se često događa da bebi nakom bljuckanja mlijeko sklizne u uho, a nije uvijek moguće ili nije lako očistiti ga iz ušne šupljine.


    Da li ste dobili odg, mene isto ovo zanima

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.