Biokemijska trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mocusa

    I ja sam imala biokemijsku trudnocu za koju ne bih ni saznala da nisam slucajno napravila test dan prije dolaska menge. Crtica je bila jako slaba, jedva vidljiva. Mene je i taj gubitak pogodio jer je to bilo prvi put da sam ostala trudna nakon godinu dana rada na bebi. Ali vec slijedeci mjesec ostala sam trudna i nosila svoju bebicu punih 37 tjedana trudnoce nakon cega sam nazalost i nju izgubila. Mislim da se nakon biokemijske moze odmah raditi na bebi jer je krvarenje kao i obicna menstruacija.
    Nixator…
    Da znas da sam mislila na tebe sto se ne javljas nekoliko dana i bila sam bas zabrinuta. Zao mi je zbog tvog gubitka, stvarno mi je zao. Budi hrabra i drži se!


    Pozdrav.I ja sam imala biokemijsku trudnoću.Nakon koliko ti je došla druga M.Meni prošlo 36 dana i još nema ništa.

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Lida 🍀

    Thao

    Lida 🍀


    Prosli put je nazalost bio missed ab (zadržani pobačaj), bebi je stalo kucati srce i prestala se razvijati.
    Da da slobodno prvi dan krvarenja pisite kao prvi dan menstruacije ☺️ i ocekujte sljedecu M uobičajeno kao da se, malo grubo receno, nista nije dogodilo. 🌸

    Ok, žao mi je.
    Nemoj gubit nadu, uskoro ce biti bebica.
    Samo budi jaka i strljiva.
    Bas me strah da mi sad ovo ne poremeti ciklus i ovulaciju.

    Vjerujem da ti se nece poremetiti, meni je nakon biokemijske bio odmah normalan ciklus i imala sam ovulaciju. ☺️


    Pozdrav za sve.Js sam u drugi mjesec imala biokemijsku trudnoću.14.02.prokrarila.Trajalo mi do 20.02.M su mi redovne 26 dana.Znači meni je od zadnje M prošlo 39 dana i još nema ništa.

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    deedee12345

    Bok cure,
    I ja sam imala biokemijsku trudnoću, nakon krvarenja(14.11-20.11) dobila sam duphaston jer su u toj biokemijskoj trudnoći našli i cistu. Sada mi menstruacija kasni dva tjedna i test je pozitivan, vidjele se se na uzv dvije gestacijske vrećice samo što su prazne. Radila sam test nakon što je kasnila 2 dana i bio je negativan i 10 dana nakon toga pozitivan,ali svejedno po zadnjoj M ja bih trebala bit u 6 tjednu skoro 7om..ginekologu je čudno sve to i misli da neće biti ništa od toga ali mene zanima dali je moguće da je došlo do odgođene ovulacije zbog duphastona?


    Pozdrav.Nakon koliko ste ponovo ostali trudni nakon biokemijse trudnoće?

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav za sve.Ja sam imala biokemijsku trudnoću.31.01.sam trebala dobiti M.04.02.i 06.02.radila dva testa.Oba bila pozitivna.09.02.odem na pregled.Ginekolog ništa nije vidio.Po mojoj procjeni tada sam bila trudna malo više od 3 tjedna.Znam da je rano da se još ista moje vidjeti.14.02.prokrvarim i to mi je trajalo do 20.02.Inače su mi M jako točne 26 dana i M mi traje 4 dana.Od 20.02.do danas je prošlo 42 dana ja još nisam dobila.Imala sam sa MM spolne nezaštićene odnose.20.03.i 29.03.Jeli moguće da se je nešto poremetilo.Ali ako je bila biokemijska trudnoća?To me muci.Akoje netko imao slično iskustvo.Ovo mi je bila prva trudnoća.Hvala i pozz

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    Ivana0607

    Pozdrav za sve.Ja sam imala biokemijsku trudnoću.31.01.sam trebala dobiti M.04.02.i 06.02.radila dva testa.Oba bila pozitivna.09.02.odem na pregled.Ginekolog ništa nije vidio.Po mojoj procjeni tada sam bila trudna malo više od 3 tjedna.Znam da je rano da se još ista moje vidjeti.14.02.prokrvarim i to mi je trajalo do 20.02.Inače su mi M jako točne 26 dana i M mi traje 4 dana.Od 20.02.do danas je prošlo 42 dana ja još nisam dobila.Imala sam sa MM spolne nezaštićene odnose.20.03.i 29.03.Jeli moguće da se je nešto poremetilo.Ali ako je bila biokemijska trudnoća?To me muci.Akoje netko imao slično iskustvo.Ovo mi je bila prva trudnoća.Hvala i pozz

    pa jesi piškila test više? ja sam imala biokemijsku i krvarenje mi je tada trajalo duže, 6-7 dana, inače 4-5. Ali sam još isti mj išla na pregled gdje je sve bilo ok i sljedeća M je došla otprilike kao i uvijek. To je bilo prije godinu, odtad nisam ostala više T. Ali mnoge cure ostanu trudne odmah u idućem ciklusu. I moraš računati od 14.2 prvi dan ciklusa, a ne od 20.2. Tako da je tebi danas 49 dan ciklusa. Odi ti na pregled.


    Nisam radila test više.Iskreno strah me.Ne znam šta da ti kažem.Jeli postoji mogućnost da je bila blizanačka trudnoća i da je jedan plod nestao.I da je zbog toga bilo krvarenje.Jer oboje imamo nekoga tko je imao blizance.

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    Ivana0607

    Simba2

    Ivana0607

    Pozdrav za sve.Ja sam imala biokemijsku trudnoću.31.01.sam trebala dobiti M.04.02.i 06.02.radila dva testa.Oba bila pozitivna.09.02.odem na pregled.Ginekolog ništa nije vidio.Po mojoj procjeni tada sam bila trudna malo više od 3 tjedna.Znam da je rano da se još ista moje vidjeti.14.02.prokrvarim i to mi je trajalo do 20.02.Inače su mi M jako točne 26 dana i M mi traje 4 dana.Od 20.02.do danas je prošlo 42 dana ja još nisam dobila.Imala sam sa MM spolne nezaštićene odnose.20.03.i 29.03.Jeli moguće da se je nešto poremetilo.Ali ako je bila biokemijska trudnoća?To me muci.Akoje netko imao slično iskustvo.Ovo mi je bila prva trudnoća.Hvala i pozz

    pa jesi piškila test više? ja sam imala biokemijsku i krvarenje mi je tada trajalo duže, 6-7 dana, inače 4-5. Ali sam još isti mj išla na pregled gdje je sve bilo ok i sljedeća M je došla otprilike kao i uvijek. To je bilo prije godinu, odtad nisam ostala više T. Ali mnoge cure ostanu trudne odmah u idućem ciklusu. I moraš računati od 14.2 prvi dan ciklusa, a ne od 20.2. Tako da je tebi danas 49 dan ciklusa. Odi ti na pregled.

    Nisam radila test više.Iskreno strah me.Ne znam šta da ti kažem.Jeli postoji mogućnost da je bila blizanačka trudnoća i da je jedan plod nestao.I da je zbog toga bilo krvarenje.Jer oboje imamo nekoga tko je imao blizance.

    Imaš u biti samo tri moguća razloga.
    1.to krvarenje je bilo zbog nekog hematoma, a trudnoća je i dalje postojana
    2. došlo je do nekog poremecaja hormona nakon biokemijske
    3. ostala si trudna u novom ciklusu (ali realno to iskljucujem zbog navođenja dana kada ste imali spolne odnose)
    Ja bi napravila odmah test i u oba slučaja bi nazvala ginekologa.


    Ali ne znam zbog ovoga ni kad su mi plodni dani….ni ovulacija…. misliš da je moguće biti trudna i imati krvarenje od 6 dana?

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    Ivana0607

    Simba2

    Ivana0607

    Simba2

    Ivana0607

    Pozdrav za sve.Ja sam imala biokemijsku trudnoću.31.01.sam trebala dobiti M.04.02.i 06.02.radila dva testa.Oba bila pozitivna.09.02.odem na pregled.Ginekolog ništa nije vidio.Po mojoj procjeni tada sam bila trudna malo više od 3 tjedna.Znam da je rano da se još ista moje vidjeti.14.02.prokrvarim i to mi je trajalo do 20.02.Inače su mi M jako točne 26 dana i M mi traje 4 dana.Od 20.02.do danas je prošlo 42 dana ja još nisam dobila.Imala sam sa MM spolne nezaštićene odnose.20.03.i 29.03.Jeli moguće da se je nešto poremetilo.Ali ako je bila biokemijska trudnoća?To me muci.Akoje netko imao slično iskustvo.Ovo mi je bila prva trudnoća.Hvala i pozz

    pa jesi piškila test više? ja sam imala biokemijsku i krvarenje mi je tada trajalo duže, 6-7 dana, inače 4-5. Ali sam još isti mj išla na pregled gdje je sve bilo ok i sljedeća M je došla otprilike kao i uvijek. To je bilo prije godinu, odtad nisam ostala više T. Ali mnoge cure ostanu trudne odmah u idućem ciklusu. I moraš računati od 14.2 prvi dan ciklusa, a ne od 20.2. Tako da je tebi danas 49 dan ciklusa. Odi ti na pregled.

    Nisam radila test više.Iskreno strah me.Ne znam šta da ti kažem.Jeli postoji mogućnost da je bila blizanačka trudnoća i da je jedan plod nestao.I da je zbog toga bilo krvarenje.Jer oboje imamo nekoga tko je imao blizance.

    Imaš u biti samo tri moguća razloga.
    1.to krvarenje je bilo zbog nekog hematoma, a trudnoća je i dalje postojana
    2. došlo je do nekog poremecaja hormona nakon biokemijske
    3. ostala si trudna u novom ciklusu (ali realno to iskljucujem zbog navođenja dana kada ste imali spolne odnose)
    Ja bi napravila odmah test i u oba slučaja bi nazvala ginekologa.

    Ali ne znam zbog ovoga ni kad su mi plodni dani….ni ovulacija…. misliš da je moguće biti trudna i imati krvarenje od 6 dana?

    Mislim da je to vrlo rijetko ali i to sam čula. I to ne čula od pete osobe, nego prijateljice. I susjeda rodila treće dijete nakon skoro 20 god da nije znala da je trudna. Znam zvuči nevjerojatno, ali je istina.Tako da svega ima. Pošto ne znaš ni kad ni šta, napraviš test i dogovoriš pregled u oba slučaja.


    Čitam po forumu ….i vidim da toga ima…. vidim krvarila 17 dana….i sve super ….pa mi malo sve to čudno…..ali ja neman nikakve simptome osim šta idem na WC često….i malo mi grudi jesu narasle….ali totalno malo….ni mučnine…ni povraćanje….

  • Ivana0607

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Simba2

    nitko ti tu ne može reći da jesi trudna ili nisi. ja u trudnoći nisam povracala niti sam imala mucnine nikako. napravi test i to je to, ovako realno možemo do sutra nagađati pa javi tu, baš me zanima😁


    Radila test.😏 negativno 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Anchyyy

    Bok, dali ima netko tko je imamo vise biokemijski trudnoca?
    Ja sam imala spontani u 4/2021 u 6 tj trudnoce nisam isla na koretazu, namon toga stalno radimo na bebi, imala sam biokemijsku u 9/2021 i sad prije 2 dana opet, ovajna sam vise pa molim za savjet. Radila sam imunoloske pretrage koje su uredu jer imam jednu autoimunu bolest, ginekoloski uredno, suprug je radio spermiogram i malo je smanjena progresivna pokretljivot ali je andreolog rekao da unatoc tome mozemo ostvarit trudnocu.
    Ako netko ima slicna iskustva da podjeli i da neki savjet jer ja sam ovajna.


    Jesi li radila progesteron vrijednosti poslije ovulacije? Jesi  li radila kariogram, kariotip, trombofiliju, kod tih biohemijskih je najcesce trombofilija, ili nije kvalitetna jajna stanica ili spermic ukratko los genetski spoj, s tvoje ili njegove strane. A progesteron je cuvar trudnoce, mozda je nizak, mozda endometrij niie dovoljno zadebljan. Morati ce uraditi opsirnije pretrage…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Anchyyy

    Radila sam progesteron u 10 mj prosle god 21 dan ciklusa bio je 32,5 luteinska faza a referetna vrjednost je 3,816 - 50,56 karogram nisam radila, radila sam imunoloske pretrage ENA, ANA, RF, Kardiolipini, Lac, beta 2 GPI, TSH i sve je uredu endometri je bio na zadnjem pregledu 7 mm I zadnji put nakon biokemijske trudnoce kada sam prestala krvadit isto je bio 7 mm, brisevi uredni papa uredan.
    Suprug je radio spermiogram i smanjena mu je progresivna pokretljivos ima 18 a treba bit od 32 sad cekam da mi krvarenje zavrsi da idem kod ginica da vidimo sto dalje jer smo ocajni vise.


    Nema to veze ni sa brisevima ni papa testom. Ti zatrudnis bez problema ali napredak trudnoce u klinicku trudnocu je necim onemogucen. Obicno bude nekvalitetna jajna stanica ili spermatozoid. Spermiogram ne pokazuje strukturu i kvalitet DNK lanca. Spermiogram samo pokazuje fizionomiju, ali treba vidjeti i kod tebe i kod njega kakva je hromozomska situacija….ima jos pretrga koje su konkretnije koje trebas obaviti ali za tako nesto moras posjetiti specijalistu za te stvari, obicni ginekolog ti tu nece pomoci….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.