Bebe koje su naprednije u odnosu na sedmicu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dajana95

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Zdravo mame. Zeljela bih da cujem vasa iskustva o napredovanju bebe u odnosu na sedmicu u kojoj su. Meni je moja cura bila od pocetka naprednija za nedelju ili dvije… Od 33 nedelje je naprednija za 35, a kada sam otisla u 35 nedelji, imala je mjere butne kosti (FL) za 39. Ja i suprug smo visoki u prosjeku 175. Da li je neka imala slican slucaj?

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    kod mene malac od samog početka veći, bio za tjedan i pol na početku trudnoće jer je ovulacija bila prije i zbog toga mi je pomaknut termin na tjedan dana ranije, a kako je trudnoća napredovala on je postajao sve veći i veći, i to je genetski najvjerojatnije (sestra 4kg, ja 4,2kg, brat 5kg bili dok se rodili). danas smo 40+4, na pregledu s 40 tt mu je glavica bila za tjedne koji se više ne računaju (uzv nije prikazao uopće)  recimo za 43 tt (uvijek mu je bila za 3 tjedna veća), abdomen za 42 tt kao i bedrena kost. procijenjen je na 4,5 kg. nadam se da budem rodila kroz koji dan i da budemo vidjeli kakva je situacija i koliko su fulali.

  • Dajana95

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Dobro je, znaci nisam jedina🤗 znam da nisam trudna vise jer sam na kasnjenju menstruacije radila Betu hcg. Koja nije pokazala vecu trudnocu, npr vecu za 3 4 nedelje.  Meni jos niko ne govori kilazu a 36 nedelja sam. Samo je rekla bice ovo dugonoga bebica🤗🤗🤗

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Moj je isto malo veći, moja gin kaže tj dana, a privatna kaže 4 dana, ali sve je to u granicama normale. Ja sam visoka 173, a dečko 191 tako da ne očekujem malu bebu
    Ali znam za dva slučaja kad su ženi govorili cijelo vrijeme da je beba manja, a rodio se poveći i obrnuto, da je beba veća, a rodi se sa manje od 3 kile…

    [lilypie.com]

  • Dajana95

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pa ni ja bas nevjerujem tim ultzv. Meni je samo ona bitna i da je sve uredu.. Mislim da tu najvise ima do zdravog hranjenja, nekonzumiranja cigareta i tako beba uzima sve sebi..  nekada doktori bas znaju da prestrase

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Točno tako! Istu stvar meni kaže mama - ne pušim, trudim se jesti zdravo, kretati se…naravno da se onda i beba razvija lijepo. Ma bitno da je sve okej, a to što ćemo se mi namučiti malo više sa većim bebama, eh, proći će

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.