Beba nakon uvođenja dohrane odbija sisanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Misliš na soor? Nisam primijetila da ima išta takvo u ustima. Skroz sam smirena, ali zbilja ostajem bez ideja :) Ujutro još nekako joj uspijem uvaliti, ali poslije u toku dana nikako. Što dulje ovo traje, sve mi se više čini da nije faza :(

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Da, na soor.
    Al možda jesu zubići, moja manja uopće ne slini dok joj idu zubi, samo je cendrava i ne spava.
    Dok je veća slinila ko bernardinac :D

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Kako napedujete sa sisanjem??Jel loš odbija?

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ma odustala sam. Ponudim s vremena na vrijeme danju neće, noću još nekako. Užas. Patim se s izdajanjem da ne moram davati AD, ali vidim da se mlijeko lagano smanjuje. Neće to sigurno ići još dugo. A tako ne bih prelazila na formulu kad je odlično napredovala dosad samo sisanjem. Jedan obrok dajem kašicu, a ostalo izdajanje. Da ne govorim koliko me to umara. Ali eto, sve za naša mala sunca :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    A joj, smanjuje se stravanje mlijeka jer dok beba sisa, potiče laktaciju, a ovako na izdajalicu nema onog refleksa. :( Baš mi je žao :(

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Jooj znam kako ti je..držim fige da što duže održiš mlijeko i da se bebica predomisli u vezi sise…Te izdajalice su pomoć,a i muka…

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Zasad mi se čini da mlijeka ne nestaje. Uspijem joj za svaki obrok opskrbiti dovoljno mlijeka. S tim da smo jučer pili mlijeko na žlicu a noćas imali hranjenje sa špricom. Zubi nikako da izađu a sve ju vrijeđa i nervozna je. Užasno loše spava… :(

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame!
    Moj J ima 4tjedna i od 2tjedna mu dajem dohranu jer nemam dovoljno mlijeka,padao je na kilazi ,kombinirala sam malo cicu malo bocu,medutim zadnjih 3 dana skroz odbija cicu,a kad se izdojim da pojede na bocicu nije mu dovoljno,jedva 40ml a on vec sad jed 100ml,sta da radim? Da li ce mlijeko otic samo od sebe? Jer sad kad mi on ne pocica moram se izdajat jer se bojim mastitisa..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tea2803


    Pozdrav mame!
    Moj J ima 4tjedna i od 2tjedna mu dajem dohranu jer nemam dovoljno mlijeka,padao je na kilazi ,kombinirala sam malo cicu malo bocu,medutim zadnjih 3 dana skroz odbija cicu,a kad se izdojim da pojede na bocicu nije mu dovoljno,jedva 40ml a on vec sad jed 100ml,sta da radim? Da li ce mlijeko otic samo od sebe? Jer sad kad mi on ne pocica moram se izdajat jer se bojim mastitisa..

    Odbija cicu zato što mu na flašicu ide puno brže i uopće se ne mora trudit! Normalno da je slabije mlijeka, kad kombiniraš i jedno i drugo, trebala si forsirati cicu, da si se barem javila prije ne bi ni u vodila Ad. Ovdje smo za pomoć i stvarno puno cura je tražilo savjet. pričekaj skok od 6 tjedana, pa ćeš vidjeti koliko mlijeka će ti doć odnosno koliko ti je malecki nacicao, ako se količina drastično smanjila, ne vjerujem da ćeš dobiti mastitis, mlijeko će se postupno smanjivati, al onda je to to od dojenja, jedino ako ćeš davati cicu i dalje pa će ti se i količina mlijeka povećati, a onda ti ne treba AD.

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Tea2803


    Pozdrav mame!
    Moj J ima 4tjedna i od 2tjedna mu dajem dohranu jer nemam dovoljno mlijeka,padao je na kilazi ,kombinirala sam malo cicu malo bocu,medutim zadnjih 3 dana skroz odbija cicu,a kad se izdojim da pojede na bocicu nije mu dovoljno,jedva 40ml a on vec sad jed 100ml,sta da radim? Da li ce mlijeko otic samo od sebe? Jer sad kad mi on ne pocica moram se izdajat jer se bojim mastitisa..

    Tea, ne znam jesam li dobro shvatila - kad ga staviš na cicu ne želi vući, kad mu daš na bočicu izdojeno mlijeko pojede ali mu nije dosta? Kako odnosno kad mu daješ AD? Ja sam svom dok mi se količina mlijeka nije povećala davala prvo izdojeno mlijeko na bočicu pa onda odmah iza (pustila bih ga još eventualno da se podrigne) adaptirano da nadopuni s koliko želi. Stalnim izdajanjem mi se ta količina mlijeka povećavala pa kako se to događalo tako smo smanjivali AD i na kraju ostali samo na cici.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.