Bavi li se vaše dijete sportom i kojim?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Mada naš sin još nije ništa odabrao, jako mi pomažu iskustva drugih roditelja prije nego i mi krenemo sa nečim.

    tanja

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Sin(10),trenirao skokove i nakon 3 godine odustao,sad trenira 1.5 god judo,6 mj kosarku.U skoli ide na rukomet,nogomet,granicara.Kcer(7),skokove u vodu 2 god.,Judo 6 mj,i zbor 4 god.Najmladi(4),jos ceka.
    a mama trenira skokove u vodu 1.5 god

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    U kojem gradu živite i u koju to sportsku školu ide. Mi smo trenutačno isto u potrazi za dobrom sportskom školom.

    tanja

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    tina


    Moj najstariji je možda još premali da se bavi nekim određenim sportom (za 2 tjedna će navršiti tek pet godina), ali ga vodimo na sportske igraonice u kojima uživa. Ove godine ide na sport gdje trenerice rade s djecom na razvoju motoričkih sposobnosti i pokazuju im osnove raznih sportova, a prije toga smo 3,5 godine išli na bazen na vježbe za dojenčad i djecu. Voli penjanje, bicikl, loptu… Sa srednjim idemo na bazen, a nadamo se da ćemo i trećeg voditi na jesen. Želja nam je da djeca odrastaju u pokretu umjesto ispred tv-a i da im sport, odnosno kretanje u bilo kojem obliku, bude sastavni dio života.

    U kojem gradu živite i u koju to sportsku školu ste upisali dijete. Mi smo isto u potrazi za dobrom sportskom školom.

    tanja

  • Avatar Diči2

    Diči2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Petra seka od 8godina bavi se gimnastikom već, dve tri godine…a braco od 6godina ide na nogomet…seka ima treninge 4puta tjedno po dva sata a on tri puta tjedno po sat vremena…i nadam se da im to čini dobro…

    Think pink

  • tina37

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Je prošla godina i pol od pitanja, ali možda još nije kasno :-)
    Živimo u Zagrebu (zapadni dio) i vodili smo dečke na Miniće u Podsused jer nam je to najbliže. Znam da postoje još Olimpići, Sportići…(mozda je to sad reklama, al obrišite post ak je problematičan)…
    trenerica je bila super i moji dečki su je obožavali. Ove godine najstariji kreće u školu i sad za njega tražimo novu aktivnost. Srednji će vjerojatno i dalje na Miniće, a najmlađi na bazen na vježbe za djecu (Natator).

  • TonLove69

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    My eldest son is involved with football and enjoys it, of course.

    sbobet [goo.gl] 

  • nova62

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    It's very interesting, can you introduce me a little more?

    holiday palace [holiday-palace.me]

  • nova62

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Really, you blog has interesting and very valuable information about the translation.

    ruby888 [ruby888.co]

  • MarkoJ

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    moj sin trenira tenis ima 6 godina, prvo je pokusao kosarku nije mu islo, sve je dobro dok ne postane kod tata koji trenira samo <a href="https://www.kazinoonline.rs/ [kazinoonline.rs]">sportsko kladjenje</a> :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.