Autosjedalica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Goga32

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Nije duzi rok trajanja 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ništa ja to ne kuižim. Zašt se onda uopće proizvode? Kupim sjedalicu od 9-36kg i onda ju nakon 7 godina zamjenim novom takvom?! Svašta!

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Molim iskustva…Dvoumim se između Maxi Cosi Tobi i Chicco modela pa ako netko koristi neku od njih puno bi mi značila iskustva iz “prve ruke”

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Nemam iz prve ruke,  nego iz druge. Maxi Cosi ima frendica, jako su zadovoljni s njom. Sad uzimaju i za drugo istu. A i negdje sam pročitala da je to jedna od najsigurnijih sjedalica iz te grupe.

  • tanja123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Trebam savjet. Imamo bebu od 9,5 mjeseci i 12,5 kg. Još koristimo jaje, ali mu je već preusko pa smo kupili autosjedalicu 9-36 kg, Recaro, ali su nam pregledu autosjedalica rekli da je za nju premali jer još ne hoda i da bi se barem do godine dana trebao voziti u suprotnom smjeru. A sve autosjedalice u tom smjeru su do 13 kg., a onda se okreću u smjer vožnje. Sto bi nam preporučili? 
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.