Attachment parenting

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Curke…da vidim kolko nas prakticira ovaj način roditeljstva?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cloudy


    Curke…da vidim kolko nas prakticira ovaj način roditeljstva?

    a to bi bilo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Kod nas prevedeno povezujuće roditeljstvo…dr sears metoda :)  što duže dojenje,nošenje,spavanje skupa,ne ostavljanje bebača dok oni sami nisu spremni na to…i kolko te znam,mislim da ćeš se ti tu prepoznati😋

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Cloudy zvuči zanimljivo. Daj nam pojasni što je to točno? Ako to znači stalno ići naokolo s bebom onda to mi više manje prakticiramo, ha,ha- u protivnom sveopča vriska i dreka.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Ok da, mi smo ti za sada

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Dakle, još je netko čitao Searsove! Svaka njima čast. Ja se trudim. Ne prakticiram sve. Recimo, zajedničko spavanja prakticiram nekako polovično. Prvu turu mi spava u svom krevetiću pored mene, a onda kad se probudi za prvo hranjenje ostaje sa mnom. Ispočetka nisam iz straha prakticirala 

    Nošenje isto nisam u početku. Prva dva mjeseca. Nosila sam ga na rukama. Dobro, stalno je bio na rukama  S oko 2 mjeseca sam ga počela nositi u slingu. I sad ga nosim svakodnevno, ali ne stalno. Nekad se vozi i u kolicima. 

    Ono sve što je trebalo odraditi na početku, kontakt koža na kožu odmah nakon poroda i prvo sisanje odmah, to smo odradili, imali smo tu privilegiju jer je sve prošlo dobro. Dojimo i dalje i dojit ću dokle god bude htio. Meni je blesavo odvikakavti na silu bebu od sike. Kad krenem raditi, nastavit ću dojiti u skladu s mogućnostima.

    Knjiga je super. Ja sam ju pročitala još prije poroda. Nije možda svatko za takav način roditeljstva, ali meni je savršen 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cloudy


    Kod nas prevedeno povezujuće roditeljstvo…dr sears metoda :)  što duže dojenje,nošenje,spavanje skupa,ne ostavljanje bebača dok oni sami nisu spremni na to…i kolko te znam,mislim da ćeš se ti tu prepoznati😋

    hahah vjerojatno.. znači da, spavamo skupa, kao i Nixie do cca 1 spava u kombici do prve klope onda ostaje, makar sve češće uopće ne ide u kimbu, već zaspi dok jede večeru u hranilici pa ga odnesem u krevet odmah, veliki spava samnom kad je tata dežuran ili radi noć.. nosimo se, makar se i u kolicima vozi, na cici bude do srednje škole kako je krenuo, a starijeg su baka i deda čuvali jednom preko noći samog i jednom je i tata bio tamo.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    I mi se nosimo,dojimo,spavamo zajedno a i u zadnje vrijeme i tusiramo,bebacu je tus super a i lakse mi je..ostavila sam ga do sad samo dva sata za frizera..stariji je isto dugo spavao samnom,skoro do skole mislim,imao je svoj krevet al bi se uvukao tijekom noci😉😉nosio se dosta,nije volio kolica ni vidjet..jedino je oduvijek htio i kod mojih spavati,jako je vezan uz dedu😊😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Kod nas je bilo ovako odnosno još uvijek jest…
    dojenje je bilo stvarno dugo, spavanje kod nas u krevetu do neke dvije i pol godine što zbog bolesti a i lakšeg hendlanja po noći, hranjenje  kasnije samo od nas, ne bi ju netko nahranio nema Boga, zatvara usta,zagrljaji, dodiri i te stvari većinom samo od mene i tate, nije tip uopće za ići nekom u krilo a da nismo mi, svugdje želi ići ali da i mama ide uvijek s njom…ne voli ostajati nigdje, odmah prepoznaje da li ju se ostavlja i zašto, mali frik je po tom pitanju, boravila duže bez nas od tri sata nije osim vrtića gdje je i po nekoliko sati bez pol frke, još nije nigdje prespavala a da mi nismo bili s njom, uglavnom mislim da se ova tema podudara s nama
    možda će zvučati razmaženo ali eto mi nismo tipovi koji djecu ostavljaju nekome što zbog šopinga, izlazaka itd, kamo smo mi išli išla je i ona, uvijek smo se nekako snašli, i dan danas je tako jer tako i treba biti, ne fali mi odmora, friziranja, šopingiranja jer nekako se sve izhendla ali guštam u ovom razdoblju s njome, tko zna kako će biti za sljedećih pet kad više nećemo biti tako potrebni.

  • Avatar Zac11

    Zac11

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    jako zanimljivo zvuči, mi se donekle prepoznajemo u tome osim što sam ju jednom ostavila s tatom na par sati jer mi se udavala jako dobra frendica ali sam već u 23 h došla doma jer se probudila i par puta na ispit kad sam išla ali tata je čekao s njom u kafiću kod faksa ili u parku… e da, vozimo se u kolicima, ali i nosimo puuuunoooo, spavamo zajedno, ponekad je u kinderbetu do kreveta. dojit ćemo što duže, a za ostalo neznam, hranjenje?? možda malo opširnije da probate objasniti 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.