Anomaly scan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Hej, ajde super da je pregled prošao dobroznači, beban skupio nogice, neće se pokazati ma bitno da je sve dobro, ostalo manje bitnoja sam dobro, guram lagano… mučnine su i dalje tu, iako sam ušla u 07.mjesecmislim da sam jedna od rijetkih koja ima tako dugo mučnine…meso uopće ne jedem.. užas! Udebljala sam se 5 kila s time da mi 2 idu na malca i plodnu vodu…malac već ima kilu i 200 gramakako si ti, jesu počele pripreme za bebu već?


    Hey,BA's mi Drago sta si se javila..ja Sam super,mucnine nemam.. Ja meseko papamo umjereno,isto mi nepase puno.. Jucer bas jela cevape,bebica poludila unutra,dal od zadovoljstva ili ne neznam heh,kaj ti mislis???? Heh  evo mi Dana's usli u 20 tj jeeee.. A da sramila se,necete vi sada,kad bum ja htjela heh.. 

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Hej, ajde super da je pregled prošao dobroznači, beban skupio nogice, neće se pokazati ma bitno da je sve dobro, ostalo manje bitnoja sam dobro, guram lagano… mučnine su i dalje tu, iako sam ušla u 07.mjesecmislim da sam jedna od rijetkih koja ima tako dugo mučnine…meso uopće ne jedem.. užas! Udebljala sam se 5 kila s time da mi 2 idu na malca i plodnu vodu…malac već ima kilu i 200 gramakako si ti, jesu počele pripreme za bebu već?


    Ja Sam 4+ sa kilama..  Dal te grudi znaju boljet? Mene da,I nekad BA's dosta ljeva pogotovo,mozda jer  na ljevom boku lezim,I'll zbog promjena I pripreme grudi za dojenje
    . KO'd privatnika bila jer. Me strah bilo da ne pokupim gripu,cekajuci u bolnici.. A I on mi u susjedstvu.. Kad je termin tad I udes, nema cekanja. Oko ,1 sat me gledo sve detaljno,a kasnije I muza pozvo da vidi svoju bebicu.. Ona zivahna bila na uzvu ,noge skupilo I rukicu na celo,heh..preslatko.. Dobili I 2 slikice za uspomenu..

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Hej, ajde super da je pregled prošao dobroznači, beban skupio nogice, neće se pokazati ma bitno da je sve dobro, ostalo manje bitnoja sam dobro, guram lagano… mučnine su i dalje tu, iako sam ušla u 07.mjesecmislim da sam jedna od rijetkih koja ima tako dugo mučnine…meso uopće ne jedem.. užas! Udebljala sam se 5 kila s time da mi 2 idu na malca i plodnu vodu…malac već ima kilu i 200 gramakako si ti, jesu počele pripreme za bebu već?


    Pripreme polako pocele,KO'd tebe,? U sobu svoju posto ogromna pa CE bebica  biti sa nama,unjeli komodu sa 4 ladice ,koja bu gore I za presvlacenje,I policarku sa 4 ladice do komode,za kozmetiku pelene I tako to da bu mi sve nadohvat ruke.. Krevetic kad rodim bu sastavljen,prije se bojimo.. Robice vec nekaj imam,a nekaj cemo I dobiti .. A nekaj I kasnije uzet,ovisi kaj bu falilo..

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Mene grudi bole tu i tamo, znaju me i svrbit. A meni se moj momak javlja stalno; kad jedem, kad slusam muziku, kad se umirim  vidjet ces, svako malo ce se javljat  mi smo uzeli kolica, krevetac, ormar i komodu… meni malo prerano sve to, ali moji svi navalili da trebamo kupiti  neka je sve u redu. I bolje da si isla privatniku, pogotovo sad kad je sezona gripe, nikad ne znas 

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Mene grudi bole tu i tamo, znaju me i svrbit. A meni se moj momak javlja stalno; kad jedem, kad slusam muziku, kad se umirimvidjet ces, svako malo ce se javljatmi smo uzeli kolica, krevetac, ormar i komodu… meni malo prerano sve to, ali moji svi navalili da trebamo kupitineka je sve u redu. I bolje da si isla privatniku, pogotovo sad kad je sezona gripe, nikad ne znas


    Hej.radila rucak,I sad evo ispekla mafine cokoladne..znaci deckica super..kak CE se zvati? Ma osjecam  bebicu cesto I precesto.. Posteljica  mi straga pa dosta ju osjecam.pogotovo kad ocu spavat navecer a ona tulum..do 1 pola 2 heh.. Mljeko ju jedino smiri 

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Lijepo da puno toga pripremila  pa da imas spremno.. Si odlucila za bolnicu,ja vinogradskoj..

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    I meni je posteljica straga pa osjetim stalno lupkanje  i ja planiram u Vinogradskoj roditi. A o imenu još mozgamo  a ti, imas imena?

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    amarie1003

    I meni je posteljica straga pa osjetim stalno lupkanjei ja planiram u Vinogradskoj roditi. A o imenu još mozgamoa ti, imas imena?


    Za curicu Sara,a musko neznamo Jo's,posto imali sahranu muske  bebice koji se zove Gabrijel, pa Jo's nismo odlucili ak  bu musko.. Da cula mi koje  imamo straga posteljicu intezivnije I rano osjetimo udarce.. Ja vec u 17 osjetila

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanimaju me iskustva anomaly uzv-a sa Sv.Duha! Narucena sam u jutarnjim satima, tocnije 8:45 i kazu da se ceka maks 1h. Cujem da moze i partner/pratnja biti s vama unutra. Koliko otprilike traje uzv, kakvi su doktori, jesu pricljivi, pristupacni ili samo sute i ne okrenu ni ekran prema vama? Dobije li se slikica? 

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.