Anomaly scan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ovako @the, slikicu dobijem od svog doktora, on ima 3d UZV tako da u Vinogradskoj  nisam nista dobila   pregled je stvarno oke, kombinirani, odmah ti doktor kaze za UZV da li je oke a rezultati krvi stignu mailom isto dan  i sve ide dosta brzo. Ides na gibekologiju, 3. Kat. Za vadenje krvi zgrada preko puta, malo.dijagonalno. sve ti sestra objasni 

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Cure, evo za sve koje budu isle u Vinogradsku na Anomaly scan, ja sam jucer bila i imam rijeci hvale za doktoricu Senku Sabolovic Rudman!  Izuzetno ljubazna, strpljiva, strucna i draga doktorica. Sve lijepo objasni, svaki dio bebe pregleda pazljivo i kaze je li sve oke, blaga i pazljiva pri pregledu. Pregled sam radila na Ginekologiji, cekala sam nekih sat vremena, ali ide dosta brzo i stvarno sam zadovoljna. Eto, nadam se da ce biti od pomoci 😊😊😊😊😘😘😘😘

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Bokic amarie..nadam she da me she sjecas fala na savjetu za kombinirani,nasla of prve..heh samo kaj cekala sat I pol all nema veze,muzic mi pravio drustvo,heh.. Uzv super proso,nt 2cm.. Visok 6cm. Krv uredan osim biokemijskog,all blizu Sam granice od250, ja Sam 238.. Sto se tice anomali htjela bi to obaviti,kad si to isla u kojem tjednu?

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Bokic The, naravno da te se sjecam 😊😊😊 drago mi je da je sve oke sa kombiniranim! 😆😆😆 na anomaly ides izmedu 19-23 tjedna, tako je meni pisalo na uputnici. Ja sam kod svog ginekologa bila na pregledu kad sam bila 17 tj, taj dan mi je napravio uputnicu i iduci sam je odmah skenirala i poslala u Vinogradsku. Odg su mi stvarno brzo, kroz nekih sat, sat i pol da mi je termin 05.12. U 09:30.   To je bio onda 20tj, ako se ne varam? Oni ti izracunaju kad trebas doci. I nemoj se zabuniti, kao ja, pa otici na isti odjel gdje si radila kombinirani 😂😂😂ja sam tamo zalutala pa me sestra uputila. Ides u zgradu prije zgrade za porodništvo, prodes kroz staklena vrata i skrenes desno. Di je hrpa zena, tamo cekas 😂😂😂😆😆😆 ja sam cekala sat i pol, ali ide brzo i ako dodes prije nego si narucena, doci ces i prije na red. Sestra dobra, doktorica koju sam navela jos bolja 😊 eto, nadam se da sam helpala 😆😆

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Jesi puno hvala..😘😘😘 tu se detaljnije gleda beba,posteljica,jel tako? 

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Ti dala Senka kakvu slicicu?

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Tako je, tu se gledaju svi bebini organi, srceko, prstici, sve…. mog malca je jedva uhvatila, kaze da vec dugo nije vidjela.ovako aktivnu bebu  ali sve ti detaljno gleda i objasnjava sto gleda i je li sve u redu. Nije mi dala nikakvu slikicu, ali mislim da to ni ne daju u bolnicama? Nemam pojma  javi kako ti je bilo!

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Hvala ti na brzom odgovoru ma da skuzila da su skrti po pitanju slika imala do sada 2 uzv i nijednom nisu dali sliku..Ginko u mom domu zdravlja nema Uzv,zato me salje u bolnicu… Javim naravno

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Tako je, tu se gledaju svi bebini organi, srceko, prstici, sve…. mog malca je jedva uhvatila, kaze da vec dugo nije vidjela.ovako aktivnu bebuali sve ti detaljno gleda i objasnjava sto gleda i je li sve u redu. Nije mi dala nikakvu slikicu, ali mislim da to ni ne daju u bolnicama? Nemam pojmajavi kako ti je bilo!


    Bokicnadam se da me se sjecas.. Kako se osjecas?  Bila Sam na anomaliu,al ne u vinogradskoj nego KO'd privatnika u susjedstvu ,KO'd kojeg bila prije 10 god. Zbog necega.. Super proslo pregled mjere odgovaraju tjednima
    . spol nismo saznali her skupila beba nogice hehehe
    Kaj IMA KO'd tebe? Pusaaa

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hej, ajde super da je pregled prošao dobro  znači, beban skupio nogice, neće se pokazati   ma bitno da je sve dobro, ostalo manje bitno  ja sam dobro, guram lagano… mučnine su i dalje tu, iako sam ušla u 07.mjesec  mislim da sam jedna od  rijetkih koja ima tako dugo mučnine…meso uopće ne jedem.. užas! Udebljala sam se 5 kila s time da mi 2 idu na malca i plodnu vodu…malac već ima kilu i 200 grama  kako si ti, jesu počele pripreme za bebu već? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.